Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, zavarna titeket, ha a...

Szülők, zavarna titeket, ha a 10-12 éves gyereketeknek iskolán kívül internetezésből és rajzfilmnézésből állna az élete?

Figyelt kérdés

Szóval iskolából hazajön, tanul (amúgy jól tanul), és ezenkívül csak számítógép, internet, játékok és rajzfilmek, ebből állnának a mindennapjai


Ez zavarna titeket?


2017. nov. 26. 08:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%

Könyörgöm, 10-12 évesen ugyanilyen voltam, mégis ember lett belőlem, és sikeres vagyok abban, amit csinálok.

Ezért nem zavarna a saját gyermekemnél se, ha ő introvertált, hát legyen.


22/N

2017. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Igen. Egész egyszerűen nem egészséges ennyit ülni. 10-12 éves még bőven fejlődő szervezet, a hirtelen növés még odébb van,, főleg a fiúknál. Nem mindegy, milyen izomzatot épít ilyenkor a gyerek. Heti 2-3 sport kell. Nem versenyszerűen, csak mozgassa jól át. Ettől még napi szinten internetezhet, tv-t nézni is lehet, tiltani pedig semmiféleképpen nem érdemes, de valami sporot, táncot, vagy akár kutyasétáltatást építsen bele rendszerszerűen az életébe.
2017. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
15 eves vagyok en lassan depreszioba esek hogy ilyen unalmas sz×r életem van, anyám meg b×szik rá szóval ha kinyirom magamat akkor nem lesz bűn tudatom...
2017. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha tehetted vigyed el sportolni amit csak tud, van ilyen pszihologus is aszem aki segit megtalálni h melyik sport az ami jó neki oda is vidd el... bármit megadnék csak csinálhassam azt amit szeretnék de sajnos én nem tehettem meg egyedül. előzző voltam
2017. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen Zavarna. De mondom nem nekem tanúl hanem magának. Ha maj utcát seper mert 8 osztályig épp hogy eljutott így járt ahogy betölti a 18 éves korát másnap mehet amerre lát mert ha ílyen a hozzáálása érettségiig aligha jut el 18 éves korától meg nem érdekel továbbiakban leveszem a kezembróla.


De ha nem ezt akarod.wifit lejelszózni videójátékokst elkobozni tv-t ki vinni a szobájából

2017. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Elozo! Azert nem attol lesz valaki utcasepro, mert netezik otthon vagy tevezik kicsit.

Az internet nagy segitseg lehet a tanulasban is, ugyanugy, ahogy egy termeszetfilm a discovery-n.

De ettol fuggetlenul, kell egy gyereknek meset is nezni, nem tanulhat egyfolytaban. Neki is kell pihenes.

Ettol nem lesz utcasepro, sot jobban is fog teljesiteni, ha pihenteti az agyat es a testet is, mintha folyamatosan sportolna es tanulna (de szamit, hogy neha sportoljon is)

2017. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Utolso elotti. A kerdezo elmondta hogx a gyerek hegyei jok, szoval nem ertem a valaszod. Miert lenne utcasepro ha jok a jegyei es tanul
2017. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Heh, a szüleire ütne.

Amúgy simán, ha a környéken nem laknak barátai megértem, nekem is 15km-re lakik a legközelebbi ismerősöm.

2017. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#15 "Szóval iskolából hazajön, tanul (amúgy jól tanul)"

Látom te se vagy az általad leírtnál magasabb végzettségű ha a szövegértés ennyire nem megy.

2017. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

En meg mindig nem ertem, hogy ha jol tanul a gyerkoc, ugye van heti 5 tesije (amin remelhetoleg alaposan megmozgatjak), vegigszenvedi a napokat a suliban, miert ne tolthetne azzal a szabadidejet amivel akarja.

Lehet hogy informatikuskent vegzi ha valoban erdekli a szamitogep vagy akar mernok infora is mehet majd.

2017. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!