Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, zavarna titeket, ha a...

Szülők, zavarna titeket, ha a 10-12 éves gyereketeknek iskolán kívül internetezésből és rajzfilmnézésből állna az élete?

Figyelt kérdés

Szóval iskolából hazajön, tanul (amúgy jól tanul), és ezenkívül csak számítógép, internet, játékok és rajzfilmek, ebből állnának a mindennapjai


Ez zavarna titeket?


2017. nov. 26. 08:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20 mert a videójáték értelmetlen időpazarlás, nem tanul belőle nyelveket, nem szerez neten barátokat, a neten semmi hasznosat nem tanul, sokkal produktívabb dolgokat is csinálhatna mint pl a haverokkal lógni, piálni és vandálkodni vagy ártatlan lelkeket áldozni a sátánnak mint anno minden normális gyerek.

[/sarcasm]

2017. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hahahaha 20 vagyok, ez tetszett :D
2017. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 SIDLER22 ***** válasza:

Én soha nem sportoltam és amióta új tesitanárunk van aki heti 4-szer csak erősít velünk azóta megtapasztaltam, hogy a tesi amúgy is csak arra jó, hogy leizzadjak. Semmit nem erősödtem csak annyit amennyi a növéssel eggyütt jön. Ezért is tartom hülyeségnek a testnevelést. Körülbelül 10 éves korom óta nyomom az informatikát és a számítógépes játékokat. Mostanra kezdtem megunni a játékot és próbálok több időt fordítani magára az informatika alapjaira meg persze barátnőt szerezni :D Szóval szerintem nyugodtan számítógépezhet csak interneten ne beszéljen idegenekkel mert legtöbb esetben a gyerekek csak leégetik magukat az interneten. Előbb utóbb ő is megunja a Minecraft-ot.

17F

2017. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kidobost meg a partizant en imadtam tesin. Felert egy jo kis futassal. Persze izmot valoban nem novel hahahah bar gyurni kesobb is lehet ha a gyerkoc majd akar
2017. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ha 10-12 évesen még a játék meg a rajzfilm érdekelné, de ha van rá esetleg pénzetek, akkor beirathatnád valami külön foglalkozásra ami nem csak sport (többen sportot írtatok)

Például : ha érdekli a rajz, akkor külön rajzórára, vagy gitározni, vagy zongorázni, hegedűlni, énekelni, hiphopra, balettra, néptáncra. Egy lányt szerintem ezek jobban érdekelnek mint a foci vagy a kézi. De kérdezd meg Őt, hogy érdekli e valamilyen tánc stílus vagy hangszer, vagy rajzolna e vagy varrna.

2018. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igen. Így kockul be igazán a gyerek! De a szülő meg tesz rá, mert ő is nyomkodja a telefonját..
2018. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Gyerek még.


Én is ilyen voltam, nem igazán tudtam beilleszkedni a sulikba, úgyhogy tévéztem, minecraftoztam, nfs-eztem... Jó korszak volt, nem igazán játszottam erőszakos játékot soha, 7-8 éve a tévében is egész tűrhető műsorok mentek, szóval jól elvoltam.


Manapság is sokat gépezek szabadidőmben, csak általában nem játszom, hanem ismeretterjesztő videókat nézek angolul, filmeket nézek stbstb...

Szerintem nem egy ördögien rossz időtöltés. Igen, haverok/barátok vannak.

18F

2019. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!