Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mentetek már úgy iskolába,...

Mentetek már úgy iskolába, hogy be volt fáslizva a lábatok vagy a kezetek? Vagy gipszben, mankóval?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Mik voltak a reakciók?
2017. dec. 2. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

annó kaptam kerekesszéket mert nem mozgathattam jó ideig egyáltalán a lábam, és igen, úgy mentem be suliba is.:D szerencsére volt lift, de a tanáraim megoldottàk, hogy földszinti óráim legyenek, utànna mèg 6-7 héten keresztül (nem emlékszem pontosan) mankóval közlekedtem a suliba. Semmi fura reakció nem volt, sokan odajöttek, megkérdezték mi történt és ennyi.:) Utánna már csak sántítva mentem jó ideig :D


Egyszer a vállam volt eltörve meg a kézfejem egyszerre, nagyon èlveztem hogy nem kellett dogákat írogatni egyébként :D Akkor sem kérdeztek semmi különöset, csak hogy mintörtént.


Nem értem miért kéne valamire negatívan reagálni ami egy “természetes dolog” úgymond.

2017. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy ujjam törött el egyszer. Gipszelni nem kellett, de fásli volt rajta. Sajnálkoztak, de amúgy semmi vizet nem zavart. Ha vki gipszben ment be, akkor meg rajzoltak rá.
2017. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!