Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni napon ti...

Foghúzás utáni napon ti mentetek dolgozni/iskolába? Vagy esetleg napokig nem?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2016. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. Maximum egy minimális fájdalom van, de általában semmi, miért ne mennék?
2016. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősőm egy hétig nem ment iskolába. :/
2016. márc. 16. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Az igen.
2016. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nyápic, de azért vannak komplikáltabb esetek a foghúzásnál. Abban az esetben érthető, egy sima foghúzásnál szerintem sem kell. De persze akkor is lehet, hogy belázasodik, vagy ilyesmi. Akkor is lehet indokolt, ha valami alapbetegsége van, pl. súlyosabb vérzekenység, de ez már tényleg csak ötletelés. Csak azt akarom leírni, hogy foghúzás és foghúzás között óriási különbség lehet.
2016. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sima húzásnál simán megy tovább az élet, csak öblögetni nem szabad pár napig.

Ha bölcsességfog volt, vagy utána bedagadt a fél feje, szétszakadt az ínye és varrták, úgy elképzelhető, mert nem is tudna beszélni pl.

2016. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se mentem utána 1 hétig. Nekem annyira feldagadt az arcom utána hogy konkrétan beszélni se tudtam.

És hidd el úgy nem kellemes bent lenni a suliban x órát, mert hát az idióták szivatnának, meg enni se bírsz úgy rendesen.

2016. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!