Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 éves kicsit kislányosabb...

13-14 éves kicsit kislányosabb alkatú lányok! Ti, hogy öltözködtök?

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz kislányos alatt?
2017. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül.
2017. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

28 vagyok és eléggé "kislányos" (vékony, szinte nulla mell és segg) alkatú.

Tavasszal ősszel és nyáron szoknyát-pólót, ruhát hordok. Télen farmer, kötött pulcsi vagy csajos ing és csizma.

Melltartót nagyon ritkán, mert utálom, annyi, hogy a körmömet festem ki mindig, meg néha kis szemhéjfesték.


Ez van, a kedvesem szeret így is, és az a fő.

2017. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Én nem ilyen típus vagyok/voltam, de azért pár tanácsot tudok adni.


Ha nem akarsz még kislányosabbnak tűnni, kerüld a nagyon "csajszis" dolgokat... bármit, amin masni, szívecske, kisvirág, mesefigura, fodrok vannak... ne hordj túl sok pasztellszínt egyszerre (ha van rajtad pasztell, legyen sötét szín is vagy farmer mondjuk). Ha elegánsan kell felöltözni, kerüld az ilyen tipikus "ovis kislány" fazonú ruhákat (nagyon fodros stb.)


Viszont a ló túlsó oldalára se ess át. Attól nem fogsz felnőttebbnek, nagylányosabbnak, csak gáznak és erőltetettnek tűnni, ha megpróbálsz "keménylánynak" tűnni vagy közönségesnek. Nagyon kislányos archoz, alkathoz nemcsak hogy k...s, hanem még röhejes is (nézd a kislányt, próbál nagylánynak tűnni)... szóval felejtősek a kivágott ruhák, vörös rúzs, neccharisnya, erőltetetten rocker mindenféle együtt (acélbetétes bakancs, szegecses bőrkabát stb.).


Pushup melltartót lehetőleg ne... ha nagyon kényelmetlenül érzed magad benne, akkor pici pushup legyen benne, ne olyan, amiben több a szivacs, mint az egyéb anyag.

2017. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nulla fenék, nulla mell. Általában szakadt farmer (télen termoszos, bélelt nadrág a farmer alá). Kettő kedvenc pulcsim van, azoka szoktam hordani a legtöbbször. Az egyik egy fekete fiú (:D) pulcsi, nagyon bő, laza, hosszú. A másik egy szürke, Párizs feliratú. Nyáron haspóló, top, vagy sima póló, rövidgatya (de nem túl rövid, normális hosszúságú) hidegebb napokon hosszúszárú farmer.


14/L

2018. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!