Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Írsz verseket? Osztálytársaid...

Írsz verseket? Osztálytársaid mit szólnak? Miről írsz? Bőv lent

Figyelt kérdés

Én írok,hetente kb.2-3,főként szerelmes,de volt már vicces is.Osztályomban most tudták meg pár napja,hogy írogatok,mivel WC-n voltam és beleolvastak a füzetembe...

Most avval csúfolnak hogy én vagyok Benkő Dániel alias Tarzan...

Nagyon szarul esik.Mit csináljak,hogy leálljanak? Átnézek rajtuk,meg minden,mégis folytatják.Egyre jobban megy el a kedvem ettől az egésztől.:(


2010. jún. 2. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szoktam, csak nem szeretem "versnek" nevezni az ilyesmit - inkább csak apró gondolatok ezek, líraiabbak, mint a többi.


"hallgatott az éj... / s én színtelen múltunkból jöttem vissza / hozzád - fénytelen szempárod figyelni /mint homályosul előtted a világ. // mondd csak, / te elbujdosnál velem?"


Inkább a prózát preferálom (novellák, karcolatok, egypercesek szintjén).


Hm, milyen jellegű verseket írtál/találtak, hogy annak neveznek?

Tudom, az elején a bukdácsolás, kissé kezdő szerkesztettség vagy akár a különös, szokatlan forma (széttördelt sorok, strófák) ráveszik a hülyébbeket vagy a kritikusabb fazonokat, hogy poénkodjanak, alázzanak miatta.

Egyébként szerintem nincs mit tenni. Csak várj, türelemmel, éld tovább az életed, írj tovább! Ne már, hogy mások határozzák meg, mit szeretsz csinálni, és bűntudatod legyen meg lelkiismeret-furdalásod! Pf.


Tudod, minden csoda három napig tart. Vagy ha tovább, akkor is elmúlik, előbb-utóbb!


18/L

2010. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy szerelmeset találtak meg.Felnőttek és normálisabb osztálytársaim azt mondják,hogy szépeket írok.Nem tudom miért kell szemétkedni.Nem az ő dolguk,viszont rosszul esik.A hülyébb lányok sutyorognak a hátam mögött azóta,előttem meg nyomják a jópofikát.
2010. jún. 2. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen. Bár jóval ritkábban mint te, csak évi 5-6 verset jegyzek le, viszont naponta jutnak eszembe rímpárok, verstöredékek, csak lusta vagyok ennyit leírni. Két osztálytársam tud róla, az egyiknek nagyon tetszenek, a másikat meg hidegen hagyja. Milyen verseket írsz amúgy? ^^

14/l

2010. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, de én belehúzztam a többieket is a vers írásba ilyen vicces formában :)

Elkezdtem néhány lánnyal-fiúvval vicceseket írni aztán megtetszett a többieknek aztán azók lógtak ki akiknek nem tetszik :)


Esetleg ha ez neked bevállna??

De nehogy ez miatt abbahagyd a versírást.

2010. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam rímeket írni és az osztálytársaim büszkék ram.elégg barmok a te osztálytársaid ha emiatt cickiznek.mi ebben a ciki?úr isten,howá jutott a világ?

Szard le a sok bunkó embert aki iesmin akad föl.

2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Az osztályomból 2 ember tudja, és mindkettő szerint nagyon jó "költő" vagyok. A téma nálam általában a szerelem minden formája, most ez áll a központi életemben, ehhez fűzök rengeteg érzést, és szeretem őket így kiadni magamból.
2010. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 3 éve irok most 14/L vok. de nekem kb. majndem mindenki tudja az osztályomba és mindenki tiszteli ezt a szokásom és dicséri a verseimet. ha az osztálytársaid csúfolnak akkor, éretlenek... a normális érett ember tiszteli a másik szokását fölleg, ha pozitív dolog pl. a vers írás.. ne is törödj felük éretlen bunkók..
2010. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ne hagyd hogy elvegyék a kedved ettöl!

Amugy én nem verset szoktam hanem a napomat az élet fontosságait irom le.pl:

"A mai világban sok ember azzal okoz magának örömet hogyha a másikat bánthatja.Lelkileg és fizikailag is"

írj csak tovább, ne hagyd magad!

És ha beszólnak neked csak nézd továbbra is levegőnek őket.Megfogják unni ha nem reagálsz rá.

2010. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de szerintem hagyd rájuk. Ez jó időtöltés, kikapcsolódás. Csináld tovább, írj baromi jó verseket, és amelyik a legjobban sikerült, "véletlenül" mutasd meg nekik. Ha ezt csinálod, szerintem rájönnek, hogy ok nélkül gúnyolódtak rajtad. Ha meg tovább cikiznek...akkor tépd szét őket. :D 12/F
2010. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!