Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondjatok meg legyszives,...

Mondjatok meg legyszives, otthon a bolcsikben mkilyen konyveket olvasnak a gyerekeknek, milyen verseket tanitanak nekik, milyen filmeket neznek amibol sokat tanulhatnak?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, van egy masfel eves kisfiam. Nagyon szerenem ha beszelne magyarul, de mivel itt egyedul vagyok csak engem hall beszelni es persze az otthonrol hozott cd-ket.
2010. okt. 30. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Filmek: Kisvakond rajzfilmek, Vuk

Könyvek: Weöres Sándor verses könyvei: Bóbita például

Petőfi sándor: Arany Lacinak

Családi kör

Mondókák: Pont, pont, vesszőcske

Ez elment vadászni, ez meglőtte, stb.

csip-csip csóka

Énekek: Kiskacsa fürdik, az összes népdal, Eszter-lánc, csiribiri, és még ezeregy dalocska

2010. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon menő most Bartos Erika: Anna, Peti, Gergő sorozata Megnézheted a honlapját, ha még nem ismered.

www.bartoserika.hu

2010. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg fog tanulni tőled is simán a kisfiad magyarul. A barátnőm is külföldön él, most már 10 éves a lánya, de ő is a kezdetektől magyarul beszélt vele, (csak ő) és nagyon szépen beszél a kislány. Ha tudsz szerezz be mesék magyar nyelvű dalait, azok is jók szerintem.
2010. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!