Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek fiatokat a...

Elengednétek fiatokat a barátnőjével egy házibuliba?

Figyelt kérdés
Fiam 16 éves, és a szilveszter este el szeretne menni bulizni a barátnőjével. A sulijából egy végzős srác szervez valami bulit. De nem tudom, hogy fog-e inni, vagy esetleg nem leszek nagymama azon az éjszakán.
2017. dec. 30. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi idősen engem is elengedtek a túlféltő szüleim, pedig lány vagyok.

Valamennyit fog inni, ennek igen nagy az esélye. A másodiktól nem félnék, ha nagy a társaság. Ahhoz egy alkalmas hely is kellene...

2017. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elengedném. Biztos, hogy fog inni. Adnék neki óvszertcés közölném, hogy használja, ha úgy adja a helyzet.
2017. dec. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ismerd meg jobban a gyerekedet. Szerintem te parázod ezt túl, azért nem síkhülye és nem végtelenül elvetemült a fiatalok többsége.


Inni valószínűleg fognak, de ezzel nem lehet mit tenni. Ha kultúrált alkoholfogyasztásra nevelted, akkor valószínűleg nem lesz belőle baj, de sok kamasz tesztelgeti a határait.


A nagymamaságra ugyanezt tudom mondani. Ha tudod, hogy a fiad tisztában van azzal, hogy hogyan lehet biztonságosan szexelni és védekezni, és ismeri a beleegyezés fogalmát, akkor nincs aggódnivalód. Ha eddig nem beszéltetek ilyesmiről, akkor jobb lenne minél előbb elkezdeni. Nyilván sok mindent tud, de nem árt, ha te is megbizonyosodsz róla, hogy ez elég-e. Főleg, hogy barátnője is van.


Ja és igen, elengedném. Ennyi idősen már én is eljártam szilveszterezni, bulizni, egyszer sem ébresztett Zacher, és abortuszra sem kellett rohangálnom.

2017. dec. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Te ismered a fiad, te nevelted. Neked kelll tudni, memnyire megbízható
2017. dec. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Fog inni és bár nem biztos, hogy használni fogja, de adj neki óvszert.
2017. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Engedd el szerintem! A 16 éves már nem kisgyerek, én elengedném. Én az utolsó hozzászólóval ellentétben nem adnék neki óvszert, csak annyit mondanék neki, hogy menjen, vigyázzon magára, és a barátnőjére, és ne legyen meggondolatlan. Ez jó esetben elég!
2017. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok: Még annyit tennék hozzá, hogy ha nem engeded el, akkor ezzel simán rászoktathatod, hogy kicselezzen téged, esetleg hazudjon neked. Bízz meg benne, elég nagy már szerintem!
2017. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is engedd el.

Beszélgess vele őszintén védekezésről ,ivásról ,alkohol hatásairól és hogy még ha be is rúg próbálja korlátolni magát.

Inni tuti fog. Ebbe biztos lehetsz. Egy 16 éves ,házibuliba biztos iszik.

Ha kell vegyél neki egy csomag óvszert hogy ha arra kerülne a sor ,legyen.

Bizalom és őszinteség.

2017. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Sok birka már bocsi... Mivel barátnője van akkor dugnak amikor akarnak és nem pont szilveszter este. Más lenne a helyzet ha nem lenne barátnője, mert akkor ki ne éne a lehetőseggel ha jön. DE mivel van barátnője, ott van a többi 364 nap amikor dughat és nem most fog.
2017. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!