Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 17 éves...

Ti elengednétek 17 éves lányotokat egy barátnőjével koncertre a Budapest Parkba?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még koncerten, mert soha sem engednek. Egy nyamvadt Vad Fruttik koncert lenne, ráadásul csak 1500 a jegy és én fizetném, mert dolgoztam a nyáron. A barátnőm 18 lesz szeptember közepén, végzősök leszünk egy hét múlva. Háromszor voltam házibuliban életem során, és az is csak a sütögetésről és beszélgetésből állt. Az egyiken még a szülők is ott voltak, és ennek már 2 éve. Tavaly, meg idén már nem engednek sehova.


Ráadásul a koncert után a barátnőm szülei kocsival elvinnének hozzájuk és ott aludnánk.

Anyukám ismeri a lányt, nagyon okosnak, kedvesnek és jónak tartja (mert az is). Én sem vagyok buta, sem felelőtlen. Csak kamasz, aki kicsit szórakozni akar... Istenem..


Ti elengednétek a lányotokat? Két 17 éves lány egy koncerten, ami után a szülők fuvaroznak haza. Annyira nem nagy cucc.


Bocsánat, csak még friss a veszekedés a szüleimmel, úgyhogy ki vagyok kicsit akadva.



2014. aug. 26. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elengednélek. De ez rajtad nem segít. Nem én vagyok az anyukád.
2014. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, de köszönöm a választ.
2014. aug. 26. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak. Engem már 16 évesen is elengedtek a szüleim koncertekre (én nem vagyok bulizós, nálam a koncert jelenti a bulizást), mert megbíztak bennem és tudták, hogy felelősségteljes emberekkel megyek, és tudok vigyázni magamra. Szomorú, hogy a te szüleid nem bíznak meg benned ennyire.


Egyébként a Parkban elég komoly szokott lenni az ellenőrzés, szóval hacsak nem nézel ki bőven többnek, mint 18, személyit fognak kérni.

2014. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom :(


De nem segít rajtad, ha azt mondom, én elengednélek (és nem, nem csak nagy a szám, a lányom éppen ma ment el a barátnőjével a SZIN-re, ami tőlünk 350 km..., annyi idősek, mint te).


Én ilyenkor mindig úgy érzem, azzal, hogy benned nem bíznak a saját nevelésükben nem bíznak.

2014. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megoldanánk a bejutást úgy, hogy egy épp odatartó felnőttet megkérnénk, hogy legyen a kísérőnk amíg bemegyünk. Mert ugye felnőttel be lehet menni.
2014. aug. 26. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban tudod sok a nem normális beteg ember... Biztos féltenek,de azért 17 évesen ilyen feltételek mellett elegedem majd a lányomat. Sokakat már jóval korábban elengednek na az helytelen.
2014. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy elengedném.

De értsd meg őket is. Féltenek .

Üljetek le és dumáljátok meg. :)

2014. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én 17/L vagyok, a szüleim eléggés szigorúak.. házibuliba nem mehetek, nem aludhatok senkinél, de koncertekre mehetek.. megyek Bécsbe jövő hónapban egy koncertre és a Parkba is 2 hét múlva.. az ilyen koncertek nem tartanak 2,3-ig maximum 12-ig.. Engem azért engednek el mert mindig elmondom kivel megyek, mikor jövök és hogy jövök haza.. ( esetleg van aki hazakísér)
2014. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Mi lesz, ha 18 lesze, vagy kolis, másik város... vagy egyszerűen elköltözöl? ÉLetképtelenné nevelnek így.
2014. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Persze! :) el!/
2014. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!