Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz fiúk általában...

A kamasz fiúk általában milyen alsót szoktak hordani?

Figyelt kérdés
Boxer vagy fecske vagy még divat egyáltalán a fecske? Illetve mennyire szégyellősek? Alsó nadrágba mennyire szoktak mászkálni a házba? Vagy csak ameddig betérnek a fürdőből a szobába? Vagy nem is zavarja őket ha esetleg meglátjátok őket meztelenül?

2017. dec. 31. 11:37
 1/5 anonim válasza:
100%

Én boxert hordok, nem vagyok igazán szégyellős, nem is igazán zavar, ki hogy lát

18/f

2017. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi 5-en vagyunk fiuk testvérek (11-13-13-15-17)

Mind boxert hordunk.

Egymás előtt nem vagyunk szégyenlősök, és a szülök előtt se, ahogy a barátok előtt se de az idegenek előtt az apróbbak még polo nélkül nem mernek mutatkozni.

Nyáron melegbe akár az udvaron is mászkálunk alsónadrágba, fürdés után ha netán nem viszünk alsót a fürdőbe akkor se ciki kijönni a szobáig.

2017. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Boxer

(Divat? Van pár pofás darab, de az ritka.. és általában nem azt a fecskét szokták hordani.)


Mi nem vagyunk szégyenlősek.

Simán mászkálok boxerben a házban, nálunk senkit sem zavar. Főleg, hogy csak abban alszom, így reggel a konyhába is abba megyek ki reggelizni.


Póló nélkül is sokszor vagyok, azonban a meztelenkedés kizárva.

Van lánytesóm is és anyának sem örülnék ha meglátna.


Azonban strandon az öltözőben, uszodában egyáltalán nem bújkálunk egymás előtt. De nem is mutogatjuk magunkat.

Átlagosnak vesszük.

2017. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Öcsém 13 lesz, ovis kora óta boxert hord, simán elvan csak abban is egész nap, de, ha vendégek jönnek felöltözik, és ez mindig is így volt:)

Viszont érdekes, öltözni/vetkőzni (már nem pucérra, hanem mondjuk felvenni gatyát/pólót) előttünk nem mer.

2018. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én már nem vagyok kamasz de úgy 10 éves korom után nem volt fecském. vagy passzos vagy laza boxert horodok. attól függ milyen nadrág vagy alkalom van
2018. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!