Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszodik a fiam és azt nem...

Kamaszodik a fiam és azt nem értem miért kell festeni magát és miért kell lányosan kinézni? Ez a sikk?

Figyelt kérdés
Le vagyok döbbenve, hogy néznek ki a mostani kamaszok. Divat lett már az uniszexualitás és sokszor a divat a fiúkból lányokat csinál. Mikor lesz már vége? Egy normális fiúnak eszébe se jut szoknyát felvenni, mert azt lányok hordják, de most mégis ezt történt a fiammal. Lehet, hogy bosszantani akar vele? Na nehogy már szoknyában legyenek a fiúk! mit lehet ellene tenni?
2010. jún. 9. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen divatról még nem hallottam.Nem meleg?
2010. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

1 ülj le vele

2 van apja?

3 kérj szakembertől segítséget

nem divat ez baj ,méghozzá elég nagy ha most nem töltesz vele időt akkor homokos lesz.

Itt tudnak neked illetve nektek segíteni:

Bibliai Házassággondozó Szolgálat Bp Alkotmány u4.

Biblia szövetség Pécel Kálvin tér 2/b

Bethesda Gyerekkórház

2010. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Attól hogy, nem olyan begyepesedett konzervatív mint te, még nem lesz se homosexuális se hülye. A nők is járhatnak nadrágban akkor a férfiak is járhatnak szoknyában. Egy nőnek is lehet rövid haja, akkor egy fiúnak is lehet hosszú. Talán azért ilyen a fiad, mert lázad a konzervatívságod ellen.
2010. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó azért ez nem teljesen így van.. de majd meglátod ha a te fiad lesz így.
2010. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Homokos? Honnét szedted ez a hülyeséget?

A fiam mikor kamasz volt, ő is vett fel szoknyát, semmi baja nem lett, mostanra már kinőtte ezt a lázadó korszakot.


Elsőnek én is furcsáltam, de ha nem próbálom meg elfogadni, hogy ő mit is szeretne, akkor nagyon könnyen a szülei ellen fordul. A szoknya is csak egy divat, amit a fiatalok a szüleik pukkasztására felvesznek. Nincs ezzel semmi baj. Most már a fiúk is több mindent meg tudnak tenni és nem csak a lányok kiváltsága a csinos öltözködés.

2010. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
erről az uncsitesóm jutott eszembe aki fiú létére női nylon harisnyát hordott, mert ez tetszett neki, most 15 évesen pedig már konditerembe jár és erősíti magát, egyáltalán nem lett nőies, sőt!! egy nagyon belevaló pasi aki remélem normális csajt talál magának
2010. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában ez a divat. Ez van.
2010. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is idegesíteni akart.

osztálytársamat nemrég öltöztettük lánynak volt rajta melltartó,szoknya és top is mégis ő az egyik legnagyobb csajozós.:D

de azért beszélgess el vele erről:)

2010. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Ez az emótól van!

Ott a fiúknak is elfogadott a sminkelés, szoknya és a többi csajos dolog. Szerintem nem normális és már egyre több ilyen fiú van. Már meg sem lehet különböztetni a fiúkat a lányoktól!

2010. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Üdv!

Beszélgess vele!

És szerintem divatból.

Az egy dolog hogy bosszantani akarja a szüleit,de azért nem égetné le magát ilyennel.Én ilyet sohasem csináltam...

2010. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!