Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vegyek be nyugtatót? 13 éves...

Vegyek be nyugtatót? 13 éves fiam néha úgy beszél, amit biztosan nem érdemlek meg, tudom kamaszodik.

Figyelt kérdés
amúgy rendes 50-50 % -ban szófogadó, de nógatni kell és van amikor az ötödik rászólásra sem mozdítja füle botját,( tanulás, pakolás) ha igen rákezdi, hoyg ő egy szemét kismocsok lusta rendetlen dög... na ez az amitől falnak megyek, mert ilyet soha senki nem mond rá. és akkor elkezdek vele vitázni( jót akarok, nem mondtam ilyet, segítek tanulni, stb...) .... nem kéne. vegyek be valamit? hogy kibírjam, hogy lenyugtassam magamat? érzem, hoyg ideges vagyok vele.
2010. febr. 2. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nyugtatót, azért ne! Magne B6 - "nem is rá haragszol, csak nagy rajtad a nyomás." :)
2010. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Viccet félretéve (első vagyok) a kérdésed az volt, hogy vegyél-e be valamit. Ne. Semelyik anyuka nem nyugtatózza magát a gyereke miatt... A Magne B6 jó megoldás, ha mindenképp szedni akarsz valamit. Az vitamin és az idegrendszerre hat.
2010. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A magne B6 csak akkor jó, ha a feszültséget a magnéziumhiány okozza.

Nekem sokat szokott az használni, hogy mielőtt elönti a kaki az agyamat, elvonulok 1 percre a fürdőszobába (ott tudok egyedül lenni), simán lenyugszom, visszamegyek és tisztázom a dolgokat.

Ha nagyon nem megy, van a sedatif pc homeopátiás szer.

2010. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

azt egyszer szedtem és mint minden b vitaminos étvégyat csinál, amúgy is küzdök a kilókkal( van egy 1, 5 éves kicsi aki néha még szopik is)

valami gyógynövényesre gondoltam

2010. febr. 2. 11:26
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ó, tényleg! Harmadiknak igaza van, hogy ez miért nem jutott eszembe nekem is! Felejtsd el a Magne B6-os elméletet, Sedatif PC, az lesz neked a tuti! Stresszcsökkentő, többféle hatóanyagból tevődik össze és tisztán növényi és ásványi eredetű! Nem terheli kemikáliákkal a szervezeted! Úgy le fogsz tőle nyugodni, mint akit leütöttek (költői túlzással). :)
2010. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nekem is a homeós Sedafit jutott eszembe :)))
2010. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Mellesleg a videóin bepisilsz a röhögéstől :)

[link]

Üdv: "harmadik"

2010. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

:) ez nagyon jó.

Engem a 8 éves fiam bír kikésziteni. Eszméletlen, mennyire undok, és magánakvaló tud lenni, és mindent megmagyaráz. Én, amikor már sík ideg vagyok, kimegyek egy pár percre a friss levegőre. Sokáig nem tudok kint bóklászni, mert van egy 16 hónapos lányom.

A sedatif pc-t kipróbálhatod, nem árt, de nem is használ :)

Még a citromfű tea is jó.

2010. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ez a sedafit pc gyógyszertári dolog?

köszi, hoyg adtok tanácsot, féltem , hogy le leszek hurrogva.Érzem, hoyg én viszem túlzásba és a gyerek csak egy kis nyugtot akar, de ha hagynám este 7 kor látna neki tanulni, amikor éhes, megy a mozija( amit engedek)és nem lenne készen


a citromfűteát gondoltam, de vajon ha reggel lefőzöm, mennyit kell inni és mikor, hoyg kb du. 4-re hasson?

2010. febr. 2. 18:25
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
A sedatif PC-t gyógyszertárban vény nélkül vehetsz. Szerintem a citromfű teából ihatsz napi 3-at, reggel délben este, aztán meglátod, ha-e. Még a Hova tabletta is nyugtató, azt is vény nélkül lehet kapni.
2010. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!