Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves vagyok és egyátalán...

18 éves vagyok és egyátalán nem nő már semmit a mellem! Fog még nőni? 70/B-s de még az is "nagy"

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar hogy ilyen kicsi! és már nagyon régóta nem nőtt semmit! valami baj lehet?
2008. okt. 28. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarlak elkeseriteni, de már nem fog nőni, esetleg szülés után egy hangyányit.Sajnos ebben a korban már a fejlődés rég leállt.De ne keseredj kicsi mellekkel is ugyanolyan értékes lehetsz, ugyanúgy szerethetnek és lehetsz valakinek a legszebb.Nekem is irtó kicsik, de a férjemnek igy is tetszem.
2008. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én 26 leszek és nekem is akkora volt mindaddig, amíg terhes nem lettem, mert akkor szépen megnőttek. annyi idősen mint te engem is zavart, de hamar elfogatam. ez egyáltalán nem baj, egyszerűen ilyen alkat vagy. örülj neki hogy nem fog lógni.

aki igazán szeret így fog elfogadni, ahogy engem is.

és még egy jó tanács: semmiképpen ne csináltasd meg. ma már a kis mell inkább divat mint a nagy

2008. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

vannak nagyon jo push up melltartók.

engem nagy mellekkel vert meg a sors, többször nem szeretem, mint szeretem. egyreszt ha aktivan sportolok, akkor nagyon eros melltartó kell, kulonben "majd leszakad", meg igazabol nem nagyon birom, ha a ferjemen kivul mas is nezi, eleg idegesito, hogy beszelsz valakivel, es percenkent a melleid nezi, az csak a filmekben hangzik jól. én 85b voltam, most, hogy babat varok, 95e, és még nő, pedig már 22 hetes terhes vagyok, ha kisebb melleim lennenek nem none ennyit, és gondolom hamarabb visszaállnának.. ja, arról, hogy milyen nehez melltartót találni, már nem is beszelek.

Szerintem inkabb a lanyoknak fontos, meg onmagadnak, ha egy fiú szeret, tökmindegy a melled mérete, a párom kis mellel is szeretne, nem a melleimet szereti, hanem engem.

Tudom, mindenki azt akarja, ami nincs neki, (engem is beleertve), de tenyleg ne zavarjon.

2008. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is kis melleim vannak. a barátomnak nagyon tetszenek. Szerintem az a lényeg hogy aki szeret annak tetszen.
2008. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Huszon-egypáréves korig elvileg lesz/lehet még egy időszak, amikor nőhet - ezt tanultam, nem csak úgy hallottam. Egyébként nekem is elképesztő kicsi volt, aztán elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és hát látványos volt (attól kicsit mindenhova rakódik cucc, nagyobb mell, fenék, meg egy kis poci, ha nem vigyázol). Párom örült neki :D

Amúgy meg ha kicsi marad, akkor se keseredj el, tényleg nagyon sok pasi bukik a kis mellű nőkre. Nekem melltartót hordani lett volna ciki, annyira nem volt semmi, mégis dícsértek elég sokan.

Szóval fel a fejjel, nincs gond, de van remény ;)

2008. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is irtó pici melleim voltak, emlékszem, amikor tettem krémet a pattanásaimra Anyukám mindig azt mondta, hogy vigyázzak, nehogy a mellemre is kerüljön, mert az is "elmúlik"...:-)Viccet félre téve, nekem 21 évesen kezdtek el nőni a melleim, akkor ismertem meg a férjem és kezdtem el aktív szexuális életet élni. És valahogy megnőttek, mai napig mondogatja, hogy ő növesztette meg a melleimet...
2008. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez olyan, mint a haj: akinek göndör barna az sima szőkét akar.

nekem nagy melleim vannak, fiatalabb vagyok mint te és engem pont h ez zavar.

2008. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elvileg még 22 éves korodig nőhet,a többit bizdd a gravitációra:)
2009. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!