Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit írnátok, ha a helyemben...

Mit írnátok, ha a helyemben lennétek? Egyátalán írjak Neki?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves, visszahúzódó, általában csendes lány vagyok. (Bár ez ebből a szempontból lényegtelen.) Van egy kedvenc magyar színészem, akit nemrég megtaláltam egy közösségi oldalon (az iwiw-en). Eddig nem mertem neki írni, vagyis inkább azt nem tudtam, hogy mit írjak. Most úgy gondolom, hogy írnék neki, de teljesen tanácstalan vagyok...


Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit írjak neki? Hogy szólítsam meg?


Nagyon köszönöm, hogy válaszoltok!


2011. jan. 8. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Valószínű h idősebb mint te ezért add meg a tiszteletet neki és kezdj pl így: Tisztelt XY vagy Kedves XY


Azt meg nemtudom h mit írj neki h mit akarsz tőle :)

2011. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát helyetted megírná valaki abban nem lenne sok értelmebn.

Azt írd meg amire kíváncsi vagy..

esetleg mutatkozz be,mondd ,hogy mennyire szereted meg ilyenek..

de nem tudom milyen színészről van szó,de ha híres akkor ne nagyon számíts rá ,hogy visszafog írni vagyhát lehet,de nekem soha nem írt vissza akinek én írtam..

egyébként ki ez a színész?? :D

2011. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Az illető 18 évvel idősebb nálam, ezért biztos, hogy magázni fogom. Én is attól tartok, hogy hiába is írnék neki, nem válaszolna... De azért szerintem egy próbát megér...
2011. jan. 8. 21:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma már biztos, hogy nem írok...valahogy nincs bátorságom...:(
2011. jan. 8. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Hajrá Hajrá!! Megírtad már neki a levelet??!! :D Ha nem akk írjad gyorsan!! :) Bátorság. Nem harapja le a fejed xD
2011. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!! :) Képzeljétek, anyukám iwiw-jéről írtunk neki, de nem válaszolt. Ezek után nem tudom, hogy merjek-e írni neki, mert szerintem nagyon kicsi az esély, hogy (anyukámnak sem válaszolt) nekem válaszolna...:S
2011. jan. 9. 14:46
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Nyugi! Biztos sokan írnak neki! Ne légy türelmetlen!


:)

2011. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Na ja...lehet még meg sem nézte :D de szorítok h visszaírjon :D (yn)
2011. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, igazán aranyosak vagytok!!
2011. jan. 9. 18:15
 10/11 Lost.Star. ***** válasza:

Neszámíts Rá hogy vissza ír..:/


Gondolj C$ak bele.. Hányan írhatnak már neki? $ztem el se olvassa. csak kitörli.. Đe te tudod.

2011. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!