Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá erre a...

Hogyan vegyem rá erre a szüleimet?

Figyelt kérdés
Most fogok ballagni 8.-ból....és nagyon szeretnék ajakpiercinget :) ! Igazából nem értem meg h...jó azon a helyen kiszúrják...és ha nem kell...vagy...vmi..ki lehet venni és beforr!! Nem értem h akkor mért nem engedik meg!!! Vagyis már utalgattam rá....de...nem adtak vmi pozitív válaszokat:(! Valami ötletet!!! XD
2010. jún. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

minél jobban nyomulsz az ötlettel ,annál inkább elutasítóan fognak vislekedni. talán pár év múlva úgy gondolják majd, hogy érettebben át tudod gondolni és majd akkor megengedik

sztem hanyagold a témát egy ideig

amúgy a korosztályodban lehet hogy menő, de már 17-18 évesen nem annyira jön be a többségnek.

2010. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csináltasd meg. ha már megvan, csak nem szedik ki erőszakkal.
2010. jún. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

01:26-ja csak egy életre eltiltják az összes létező szórakozási lehetőségtől.

Szerintem pedálozz. Csinálj meg mindenféle házimunkát,mosogass stb. De ne utalj arra,hogy ezért azért csinálod mert kell valami. Aztán ha majd hozzászoknak,hogy te egy ilyen megbízható gyerek vagy,akkor hozakodj elő vele megint.

2010. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az orromba csináltattam már lassan 3 hónapja.

A szüleim nem igazán engedték meg,de eggyik nap meguntam,elmentem,és megcsináltattam! Anyukámank tetszett,apukám nem szólt semmit,nem is haragszik érte,pedig inkább ő volt az,aki ellenezte.

2010. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jún. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!