Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek pofátlanság lenne?

Szerintetek pofátlanság lenne?

Figyelt kérdés

Szóval, most ballagtam, és kaptam vagy 60000ft-ot

ezt anyu elkérte.. én szívesen odaadtam ..

De a következő hónapba lesz a szülinapom és szeretnék egy mp4-et -az enyémet odaadtam a testvéremnek még régen, de most szükségem van egyre- 9000ft-ért néztem ki.

jól jönne az új sulihoz, utazáshoz meg amúgy is.. szóval kihasználnám és nem csak úgy "lenne" ..

Csak azon gondolkodtam, hogy meg-e merjem kockáztatni megkérdezni.. nagyon szeretném..


Nem pofátlanság?


2010. jún. 14. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Én azon csodálkozom hogy elvették a pénzedet!!Miért??Vagy mire föl tette ezt az édesanyád!!Nem értem!!Azt magadra kéne költeni!!Ruha...stb ami éppen kell!!Azt te kaptad!
2010. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom azért kérte el hogy ne szórd szét minden szir-szarra, ha valami kell szólsz neki és ad. (feltéve ha nem valami abszolút felesleges marhaság, de ez itt nem áll fent) Szóval abszolút nem pofátlanság, mivel az a pénz a tiéd.
2010. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

ezért kérte el mert csekkeket fizetett be.. és erre én szívesen odaadtam..

de szerintem várok szülinapomig és gyűjtök pénzt és megveszem..

nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 14. 15:11
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne viccelj,kérd el nyugodtan.Az én kislányom 15hónapos de amit kapott vagy kap pénzt félre teszem neki.Az az ővé.
2010. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó vagyok,azt a csekket akkor is be kellett volna fizetni,ha nem ballagsz.Nem 60ezret kérsz hanem csak 9-et.
2010. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat..

Akkor majd célozgatok anyunak, hogy szeretnék egy mp4-e

2010. jún. 14. 15:13
 7/22 A kérdező kommentje:
mp4-et*
2010. jún. 14. 15:14
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

"Gondolom azért kérte el hogy ne szórd szét minden szir-szarra, ha valami kell szólsz neki és ad. (feltéve ha nem valami abszolút felesleges marhaság, de ez itt nem áll fent) "

Az o penze, arra "szorja el", amire akarja, neki kellene rendelkeznie vele, foleg 14 evesen.

A temahoz kapcsolodoan; szerintem nyugodtan kerd azt a szulinapodra, amugy is kernel ajandekot, nem? Akkor ez az ajandekod. Nehogy mar te vegyel magadnak..

2010. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, kértem volna, de nem nagy dolgot..

Nem akartam volna hülyeségekre elkölteni.. (sulifelszerelésekre, ruhákra ilyesmikre..)



Köszönöm szépen a válaszodat.

2010. jún. 14. 16:33
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Ritka az olyan gyerek ameik tanszerekre meg hasznos dolgokra költi a pénzét.

Kérd el nyugodtan hidd el anyukád szivesen vissza add 10 000 ft

2010. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!