Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyáron hol ismerkedhetnék meg...

Nyáron hol ismerkedhetnék meg új arcokkal?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok akik részegen fetrengenek hajnali 3-kor a Móriczon, hanem néhány értelmesebb lánnyal-fiúval.

16/f


2010. jún. 14. 21:36
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg szórakozóhelyen.
2010. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kultúráltabb szórakozóhelyeken, strandon
2010. jún. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el strandra!Ott biztosan lesznek olyanok akik egyedül jöttek az ismerkedés reményében.Menj oda egy olyan lányhoz vagy fiúhoz aki szimpatikus neked.Beszélgess vele!Légy te a kezdeményező!Ha nyitott akkkor szívesen el fog veled beszélgetni,ha meg nem akkor se keseredj el.Össze jön majd máskor mással.De azért ne nyomulósan csináld!Sok sikert!


15/L

2010. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Mert énse olyanokra gondoltam akik nap mint nap holt részegre isszák magukat:)

13/l

2010. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én azt tanácsolom, olyannal ismerkedjetek, akikkel szemben meglátásra nem túl durva, de előítéleteitek támadnak. A legtöbb barátságom előítéletekkel kezdődött majd kellemes csalódásokhoz vezetett, míg végül olyanokkal lett szoros kapcsolatom, akikkel sosem gondoltam volna. Strand? Hát eléggé "necces" hely ismerkedésre. Ismerkedni közösségi helyen szerintem többnyire csak szórakozóhelyen megy, kevés alkohol társaságában. (1 ott látod hogy részegen fetreng, vagy tud mértéket tartani, 2 alkohol kicsit felszabadítja a közeledést). Nem tudom, de eléggé furcsán néz ki ha valaki a strandon elkezdi egy vadidegennek, hogy "heló mizu?" Remélem értitek mire gondolok. Vagy próbálkozhattok azzal, hogy a jelenlegi ismerősök között szétnéztek a baráti körökben. Ha más nem, így bekerülhettek adott társaságba.

Ha nagyon nem megy a dolog, ajánlom még az internetes ismerkedést is, mivel barátságok itt könnyebben is ki tudnak alakulni (kezdődni), majd idővel személyes találkozók alkalmával normális emberi kapcsolatokká válnak.

Remélem segítettem.

2010. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!