Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol ismerkedhetnék angol...

Snowpehely kérdése:

Hol ismerkedhetnék angol anyanyelvű, velem egykorú fiatalokkal?

Figyelt kérdés

Persze, az internet tag, ugyebar, de en megsem tudok teljesen rahagyatkozni. Szeretnek 14-16 eves velem egykoru lanyokkal(inkabb), de fiukkal is akar megismerkedni, hogy fejlesszem az angol beszedem.:D De az ilyen yahoo-facebook-myspace dolgokban nem igazan bizom, mert sosem tudhatom, milyen betegekkel hoz ossze a sors...Nincs valami erre a célra kifejlesztett tinédzser honlap/projekt? Ahova szinten ilyen celbol "járnak" a tinik?


Ha tudtok ilyesmiről, esetleg tapasztalataitok is vannak ezzel kapcsolatban, varom válaszaitokat!:)

15 éves lány


2011. jan. 24. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedofilok mindenhol vannak.:/

Szerintem a cserediák program lenne a neked megfelelő:) Szerintem középsulik is vállalnak ilyet.

2011. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.babbel.com

Itt nézz szét, itt vannak sokan, azt hiszem, rég jártam ott.

2011. jan. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.omegle.com
2011. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, ez az Omegle nagyon...durva...pont az ilyesfele oldalakat nem kedvelem, mert itt aztan tenyleg ABSZOLUT idegenekkel ismerkedsz, akik barmit mondhatnak magukrol...szamomra ez eleg ijeszto, foleg a TV-ben latottak alapjan.A masik meg ugy latom, fizetos...:-S De azert koszonom, hogy probaltok segiteni, s sajnalom, hogy ilyen finnyas vagyok! :))
2011. jan. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!