Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudtok ajánlani felvilágosító...

Tudtok ajánlani felvilágosító könyvet?

Figyelt kérdés
A lányom 10 éves és már nagyon érdeklődik. Szeretném neki elmagyarázni a szex témát, de úgy gondoltam kellene egy könyv is amit együtt átlapozgatunk és közben magyarázhatom neki. Szeretném elejét venni a félre információknak., szerencsére mer kérdezni, már beszéltünk is róla, de jobban bele kell merülni a témába.Ki hogyan és mikor oldotta ezt meg?
2018. júl. 10. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A sehány éves kislány című könyv szerintem nagyon jó.
2018. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első könyvem a nemiségről. (Ez a címe). A sehányéves kislány szerintem kisebbeknek való, pl. 6 éveseknek. Persze bevezetésnek jó, de számítani lehet rá, hogy tovább fog kérdezni.
2018. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%

"Egyutt atlapozzatok"

Full ciki lenne nemar

2018. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Kis Puncikönyv

Egyszerűen fantasztikus. :D

2018. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
8%
2018ban felvilágosító könyv? Nincs iskolában nekik?
2018. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Peti, Ida és Picura -a létező legjobb, amivel találkoztam! (én is anno ezt olvastam :))
2018. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*Picuri*
2018. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Lesz nekik felvilágosító órájuk de nemrég született testvére és már nem lehet annyival elintézni hogy bele került a hasamba.Kőkeményen rákérdez dolgokra, próbálok neki válaszolni és szerintem inkább én mondom el neki mint a többiektől kapott félreinformálókból rakjon össze dolgokat, mint anno én. Én nem kérdezhettem régen a szüleimet, nem volt illdomos ilyenről beszélni. Ezért mindig arra biztatom hogy merjen kérdezni. Az pedig hogy együtt lapozunk át egy felvilágosító könyvet szerintem nem ciki. Sőt mielőtt kiírtam a kérdést megkérdeztem tőle hogy lenne-e kedve hozzá. Igent mondott.
2018. júl. 11. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

Mondtad,hogy egyedul is átlapozhatja ha akarja,mert lehet,hogy igy nyomast gyakoroltal ra es nem merte mondani,hogy egyedul akarja

3-as voltam

2018. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát elég nyitott a gyerekem, és mint már írtam mer kérdezni, köntörfalazás nélkül. És én ezt nagyon szeretem. Simán megmondaná ha valami nem tetszene neki. Volt már rá példa.😁 De természetesen egyedül is nézegetheti azt a könyvet, ha úgy szeretné.
2018. júl. 11. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!