Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszokhoz, szülőkhöz! Van...

Kamaszokhoz, szülőkhöz! Van otthon felvilágosító könyvetek?

Figyelt kérdés
Természetesen a nemi érés és szexualitás témájú könyvekre gondolok. Ha van, hasznosnak bizonyult-e?

2013. jan. 20. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van igen, 10-11 éves voltam mikkor ÉN vetettem anyuval de én kérdetm a könyves boltban láttam meg. :) Hát fogjuk rá amit nem "mertem" megkérdezni arra hasznos volt.
2013. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs és nem is akartunk. Láttam már 1-2 ilyet könyvtárban, lapozgattam is, de semmi új nem volt benne. De az egyik könyv hátuljában volt egy rakat szinonima. Azokon jót nevettem.
2013. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B25 ***** válasza:
Nem itthon nincs ilyen de minden információt megkapok és megkaptam a szüleimtől
2013. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt, bár anyukámmal beszélgettem sokat a témáról. most öcsém örökölte a könyvet, ő nem olyan nyitott a beszélgetésre, mint én voltam.

ha majd a gyerekem igényelni fogja, akkor kap. de ez még a jövő zenéje.

egy kismama :)

2013. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van itthon kettő is, de sosem adták a kezembe, csak megtaláltam és olvasgattam. :)
2013. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincsen, nálam ezt valahogy teljesen elfelejtették.
2013. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem kb a gyakorikerdesek.hu elég volt :D


egy kettőt láttam,de olyan szintű volt, hogy a fiuknak kukija van a lányoknak meg....

+még egy kicsi a fanszőrről, sok hasznát nem vettem

2013. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már 19 éves vagyok, de anyukámtól a 11. szülinapomra kaptam ilyen könyvet. Beszélgettünk is sokat a témáról, de azt mondta, biztos van olyan dolog, amit nem mernék szóbahozni, vagy nem jutna eszünkbe megbeszélni, erre jó lesz a könyv. Sokat forgattam, és tényleg meg tudtam belőle néhány új dolgot. :) Szerintem hasznos volt.
2013. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 13 évesen kaptam 2 db-ot de egyikbe se olvastam bele.Nem érdekelt ez anyám meg nem ülne le velem erről beszélni,csak könyvek.Úgyhogy túl sok dolgot nem tudok erről,de nem nevezném magamat "tudatlannak" ilyen téren
2013. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!