Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért engednek be 13-14 éves...

Miért engednek be 13-14 éves gyerekeket Sziget fesztiválra, ha pl a szórakozóhelyeken 18 év a korhatár?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert fesztivàl, és nem szórakozó hely. A bevétel a fontos, a szabályozás pedig lazább. Ha a törvény engedné, akkor a szórakozóhelyekre a 12 évest is beengednék, csak fizessen, fogyasszon.
2018. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezen én is gondolkodtam, 14 éves korig csak szülővel mehet azt hiszem, és a személyit gondolom ugyanúgy kérik ha alkoholt venne, ott biztos nem ad egy csapos se piát fiatalkorúnak, alapból meg nem veszélyes a sziget szerintem.
2018. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Még kisebbeket is beengednek szülővel. Mondjuk régen voltam, de akkoriban volt sok olyan program (kézműveskedés, luminárium, cirkusz, kiállítás, no meg a sok bigyó árus és matricagyűjtés), ami családoknak is érdekes volt, persze inkább csak amíg világos volt, amikor tódult be a tömeg késő délután-este, a gyerekesek jellemzően leléptek.
2018. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szülői felügyelet nélkül értettem, az éjszakai programokra
2018. aug. 14. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem voltam még fesztiválon, nem tudom van-e valamilyen korhatár, de biztos van valami szabályozás, hogy valahány éves kor alatt csak nagykorúval mehet be.

Amúgy az az érdekes, hogy például a Budapest Parkba 18 év alatt csak nagykorú kíséretével engednek be, de a Szigetre meg már 15 éves gyerekek mennek a barátnőikkel, egyedül. Pedig az sokkal nagyobb terep és több veszély leselkedik rájuk.

2018. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
akit te 13-14 évesnek nézel simán lehet van 18 is
2018. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, ugyan, szórakozóhelyekre is ugyanúgy engednek be 13-14 éveseket. Környékemen volt olyan szórakozóhely, ami pár éve azért csődölt be, mert már senki nem járt oda a sok 13 éves részegektől (Ózdon meg még mai napig van olyan szórakozóhely, ahol jellemző, hogy 14-15 évesek orális szexet akarnak nyújtani neked azért, hogy vegyél nekik piát).
2018. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SIDLER22 ***** válasza:
68%
A pénz beszél
2018. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan lányokkal akik leszoptak volna italért cserébe. De olyan már volt, hogy a diszkóban az italpultnál engem figyelt egy csaj. Azt is csak azért tette, hogy meghívjam italra. Eljátszotta mintha engem meg akarna ismerni. Sok ilyen eset volt. Olyan is volt aki végig engem nézett és mosolygott rám az italpultnál. De később a tánctéren hiába mentem oda hozzá. Pár mondat után lelépett onnan. Ebből látszik, hogy csak az italra pályázott
2022. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegi diszkókba is beengedtek 15 éveseket azért, hogy több bevétel legyen
2022. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!