Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti, ha hallottátok...

Szülők, ti, ha hallottátok már a lányokat önkelégítés közben, mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval, a szüleim a szomszéd szobában alszanak, és nagyon vékony a fal.

Próbálok halk lenni, ami menet közben megy is, én alig hallom magam, de mikor közeledik az orgazmus akkor hangosabb leszek, és nyögök párat.

Szülőként, ezt zavaró hallani, vagy teljesen természetes, esetleg hidegen hagy titeket?

16/l



2018. aug. 28. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem még kicsik a gyerekeim, de szerintem nem zavaró.

1. Jó esetben a szülő alszik.

2. Ha nyögést hall az ember, miért gondolna rögtön orgazmusra? Inkább arra, hogy rosszat álmodtál, vagy fáj a derekad. (Na jó, 16 évesen még nem fáj. :DDD)

3. Visszakérdezek: Te hallottad már a szüleid szeretkezését? Ha nem, az elég valószínűvé teszi, hogy ők sem hallanak téged.

4. De ha olyan hangokat hallanék, amiből egyértelmű, hogy a fiam/lányom ilyet csinál, akkor is hidegen hagyna. Kb. úgy fognám fel, hogy életszükséglet, mint az ürítés (ami szintén járhat hanggal, és az szintén kihalladszhat az előszobába).

2018. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam már, sőt a lányom közvetlen mellettem amikor azt gondolhatta hogy alszom már.

Nem történt semmi különös, aludtam tovább és azóta diszkréten külön szobája van a lányunknak. :-)

2018. aug. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Volt, hogy hallottam őket, mert nagyon vékony a fal, és a szomszédban alszanak.

Azt is hallom, ha megfordulnak az ágyon, meg ahogy horkolnak.

És nagyon rossz volt az időzítés...

Öcsém épp ment ki a fürdőbe, amire felkeltek, én meg pont akkor nyögtem 😅😅

2018. aug. 28. 02:19
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ember vagy emberi vágyakkal!

És a szüleid ezt ugyanúgy tudják!

2018. aug. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hallották már többször is hogy masztiztam. Nem nagy dolog szerintem. Apukám egyszer viccesen megjegyezte, hogy milyen szépen sóhajtoztam. Ennyi volt az egész. 23L
2018. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Miért öcséd hang nélkül csinálja? Azt nem szokta senki hallani? Szerintem pontosan tudják mi van ilyenkor de most mit csináljon? Szoljon másnap h kislányom ma este légy szives halkabban nyögdécselj mert szeretnénk aludni? Fordulj hasra és nyomd az arcod a párnába mikor érzed h jönni fog :D
2018. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

"Én hallottam már, sőt a lányom közvetlen mellettem amikor azt gondolhatta hogy alszom már."


Áááá... Ehhez tényleg pofa kell. Gondolom nem állandóan alszotok együtt, hogy ezt az egy alkalmat kibírja maszti nélkül.

Komolyan meghibbantak az emberek, mert egy szoptatós kismamát a sarokban megdobálnak, hogy ez mennyire intim meg minden, de a maszti az mehet az anyja mellett, az tényleg tökre nem intim. Pfff.

2018. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagybotos ***** válasza:
0%

Milyen az ISTEN KÉPEM? /egy általános "jellem- kép" Isten személyéről. / Belefér, hogy Megteremti a két alapvető ösztönt /ön, és faj fenntartás/ és nem engedi utána ezek megélését? Ennyire gonosz? Jókat röhög magában a te szenvedéseden? és röhög azon, hogy te ezek után nem tartod őt jónak? Ezt élvezi?


A VALLÁSok itt is tévednek. (Jézus : "aki engem látott látta az atyát" és "én és az Atya egy vagyunk" a masztiról, nem szólt, mint ahogy sok-sok más témáról sem, és nem is alapított vallást.)


Engem tiltottak a masztitól /"iszonyú bűn" és a 1900-1960 közötti POLGÁRSÁG képmutató magatartásából is ez jött le,/ lelkileg megnyomorított ember lettem, nem tudtam lányokkal még beszélgetni sem Első valódi szex 27 évesen volt. Aztán jó barátok, pszichoterapeuta,keresztény kis közösségek segítségével gyógyultam.

2018. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!