Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hallottatok ilyet: egy osztály...

Hallottatok ilyet: egy osztálytársam egész évben rövid nadrágban jár suliba - nem furcsa?

Figyelt kérdés

7-es lány vagyok, új fiú jött szept-be, jófej meg helyes, de mindig rövid nadrág van rajta. Azt mondja nem fázik.

Szerintem jól áll neki, de pár srác csufolja.

Ti ismertek ilyet?


2011. jan. 10. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy srácot,csak úgy látásból,aki még 5 fokban is hawaii gatyákban járkált a városban :O

De ha az ilyen emberek nem fáznak,akkor az ő dolguk,de én tuti,hogy megfagynék :S

2011. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Pfff, hát ha vagánykodik, akkor nem kell vele foglalkozni, valamivel feltétlenül ki kell tűnjön a tömegből. Ha minden féleképpen fel akar szedni valami betegséget az ő dolga. Azért kíváncsi lennék, mit szólnak a szülei hozzá. És a tanároknak mi a véleményük?
2011. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak tizenéve volt egy osztálytársa aki télen is pólóban jár. A szüleit rengetegszer behivatták a suliba emiatt, de nem változtattak rajta. Ő nem fázott, és a 4 év alatt sosem volt beteg. Vannak ilyen emberek.
2011. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A szüleivel nem beszéltem még sose, a tanárok csodálkoztak, de soha nem beteg, meg lenne pénzük ruhára.
2011. jan. 10. 19:13
 5/11 anonim válasza:
100%

Az utcánkban lakik egy srác aki mindig bermudába van, a leghidegebben is. Nem tudom hogy birja.

Szerintem egyébként jól áll egy fiun a rövid nadrág, engem nem zavar sőt.

15 L

2011. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Simán hozzá lehet szokni, én pl 6 éves koromtól csak rövidnadrágot hordok, és most már észre se veszem, hogy hideg van.

F / 14

2011. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

most már hallottam

van ilyen nem kell ezen szörnyülködni hogy megfézik meg jajj de beteg lesz ha ebben érzi jól magát akkor tegye.mindenki azt hordja ami kényelmes neki

2011. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen osztálytársam,nagyon jó fej gyerek szerintem nincs olyan akivel ne lenne jóba.

Állandóan röhögtet mindenkit közben annyi gondja van már 15 évesen,hogy hihetetlen,hogy egyáltalán képes beszélni.

Jóba kerültem vele,elmentünk kávézgatni meg ilyenek és akkor mesélte el úgy jobban,hogy milyen is az élete.

Ha azt mondom,hogy meghalt a legjobb haverja 4 éve úgy,hogy látta holtan.Rá 1 évre a mamája halt meg.

Az apja alkoholista és nem is sorolom tovább.

Nagyon sajnálom és mégis mindig olyan boldognak tűnik,mintha mi sem lenne azt mondja,hogy annyi csalódás érte pár év alatt és utál hazamenni,hogy neki már csak mi maradtunk meg ilyenek.Áhh,ha nem mondta volna else hittem volna,hogy ő ilyeneken ment át,mindegy,most nem erről van szó.

Szerintem furcsa,hisz ez nem megszokott,de nem hiszem,hogy feltűnésből csinálja.Elöszőr én is furán néztem rá ez miatt,de ma már teljesen normálisnak tűnik nekünk az osztályba.

Én bundakabátba járok meg bélelt csőgatyába aztán így is van,hogy vacogva megyek haza.

Minden ember más,de csúfolni ez miatt nem kéne senkit sem.

2011. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek, szerintem se kellene csufolni. Csak vannak akiket zavar, hogy máshogy öltözik. Mondjuk engem zavarna, hogy folyton mindenhol megbámulnak egész télen.
2011. jan. 10. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
én is 7.-es vagyok hozzánk is jött egy új fiú és nekünk ilyen térdig érő nadrágba jön ! xD
2011. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!