Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mihez kezdjek? Mik a lehetsége...

Mihez kezdjek? Mik a lehetséges alternatívák?

Figyelt kérdés

A fiam most ért haza , kérdeztem mi volt vele,az utcán füves cigit szívott, és a zebrán átengedte egy rendőrautó, kiszólt belőle az egyik rendőr és igazoltatta , a másik felvette az adatokat, és a cigijét megnézték, mondták hogy majd küldenek ki valamilyen papírt.

ennyit mondott a fiam, de ilyen még sosem történt velem vagy a környezetemben, nem tudom mi tévő legyek, vagy hogy mi ennek az egésznek a procedurája.


aki bármi építő jellegűt tud, az kérem szoljon.



2018. okt. 16. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A Gyámhivatal megkeresésére bizton számíthatsz. Mennyi idős?
2018. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21 éves a fiam .
2018. okt. 16. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod, ha kiküldik a papírt. Ennyiből szerintem senki nem fogja tudni megmondani, hogy pontosan hogy is lesz tovább.

"nem tudom mi tévő legyek" - azt hittem, 15 éves a fiad. Felnőtt ember, NEKED semmi teendőd nincs. Nyilván segíthetsz neki, nem erről van szó, de ő volt a hülye, ez az ő problémája, nem a tied. Ennyi miatt mondjuk nem hinném, hogy akkoranagy bajban lenne.

2018. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Hogy jon ide a kamszok kategoria? 21 evesen felnott, nem kamasz. Emel.ett igen nehezen képzelhető el, hogy csakúgy ők nélkül igazoltatta volna a rendor
2018. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyelőre várjatok, kaptok-e idézést. Ha küldenek papírt, és abban drogtesztre hívják, utána vélhetően elküldik rehabilitációra. Ha egy cigi az egész, akkor ennyiben ki is merül az ügy… Azért érdemes átgondolnia, mit mondd, ha megkérdezik, honnan szerezte (netán az utcán találta?).

Később nem érdemes politikai ügyekbe keverednie (pontosabban ne emeljen hangot a mai kormányunk és pártunk ellen, kormánypárti politikus még bőven lehet belőle ;)), mert jól lekaraktergyilkolják majd e miatt a „szörnyűség”miatt. És ne szívjon utcán.

2018. okt. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez a kérdés nem igazi.
2018. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de igen , igazi, elköltöztem és a fiam velem akart jönni, itt választott a városban egyetemet, és velem lakik.
2018. okt. 16. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd már a magánügyeihez, felnőtt ember, ő viseli a tettei következményeit. neked már semmi dolgod nem lesz, nem kell semmi papírt várnod,sehova elmenni ügyeket intézni. ez mind a fiad dolga lesz.
2018. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha nem talaltak nala fuvet vagy mas drogot, akkor nem lesz semmi.

A felig meddig elszivott cigibol nem lesz ügy.

Ha van nala, akkor hazkutatas, meg 'elvono'.

2018. okt. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ordas kamu a kérdés, hogy már nem a plafon, hanem az ég kezd leszakadni.

Füves cigit találtak volna nála, ráadásul úgy, hogy szívta, akkor instant vitték volna be a rendőrségre, nem engedték volna haza.

2018. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!