Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 14éves lányotok este elegedn...

A 14éves lányotok este elegednétek szorakozó helyekre? és medig?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 23:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
nem engedném, házibuliba is max este 8-ig, ha van ott szülői felügyelet
2010. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem!!

Még gyerek, majd szórakozzon 17 éves korától!

Most még tanuljon és olvasson inkább!

2010. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Én ennyi idősen max tini discoba mehettem... :) 10-ig. Apu jött mindig értem,pár utcával arrébb várt. :)
2010. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
hát én is valami olyasmire gondoltam..
2010. jún. 24. 23:10
 5/25 anonim válasza:
64%

:O

Engem elengedtek simán 1-2 napos bulira is szilveszterkor, és tavaly is kint maradhattam elég későig, több, mint éjjel 12... És ez nem azért van, mert a szüleim nem figyelnek rám, és csatangolok éjjel az utcákon, stb., csak megbíznak bennem. Ez elég ritka eset, hogy ilyen későig maradok ki, de néha jó így bulizni és kikapcsolni.

Mondjuk én fiú vagyok, 15 éves, de azért szerintem egy 14 éves lányt lehet későbbig is elengedni, mint 8 óra, főleg, hogy nyár van és később is sötétedik. Szerintem a 10-11 óra egy korrekt ajánlat, de ezt tartsa is be, és ne késsen egy percet sem!


15/F

2010. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszíí a választ...
2010. jún. 24. 23:32
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem, előbb tanulj meg helyesen írni. Ha intelligens lenne, megbízható és megérdemelné, akkor talán elengedném, ha társasággal lenne, nem egyedül jönne haza (akár érte is mennék) de inkább valami ottalvós házibuliba engedném el.
2010. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%

Ha a lányomat engedem el valahova folyamatosan benne van a félelem,annyi minden történhet vele.

Attól is függ,hogy hol lakunk és mennyire megbízható a lányom,amikor volt a gimibuli akkor hajnali1-re mentem elé kocsival,de ezen azért volt némi felügyelet (tanárok)

bár mesélte a lányom,hogy mik történtek,de lekelett ülnöm,mert oly megdöbentő dolgokat művelnek a mai 14 éves lányok,hogy az eszméletre méltó,borzalmas dolgok.


Ilyen házibuliba is egy 11-12ig engedném,de függ attól,hogy tudom-e kik vannak ott és van-e a házban legalább egy felnőtt korú ember?!

Igazából a mai bulik alapjába véve 9-kor keződnek,most ha mondom,hogy 10-re megyek érte akkor fölösleges elengednem.

Nem érzem magam befásult anyának,de nem mindig vagyok hajlandó éjszakába menő bulikba belemenni.


Te vagy a gyerek vagy az anya?

2010. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, én 13 vagyok, házibuliba max 10ig engednek el, szilveszterre ameddig akarok [idén 4ig voltam]. Szerintem ez így ok, nekem semmi bajom vele, nem is szeretnék tovább maradni. Városban kószálni kb 9ig engednek [nyáron-mivel 9 felé kezd sötétedni].


LB-m télen is 12-1 óráig mászkálhat a városban [13 lesz]. Nekem ez már kicsit sok [inni is szokott a bnőm]. De te tudod, hogy mennyit engedsz meg neki. :)

2010. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem!A helyesírásod pedig borzalmas!
2010. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!