Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tiltjátok a lányotokat...

Miért tiltjátok a lányotokat a korai fiúzástól és társasági élettől, felesleges, mert pont az ellenkezőjét éritek el?

Figyelt kérdés

Érintett "gyermekként" mondom, hogy semmi értelme nem volt a fiúktól, társaságtól való tiltásnak 18 éves korig.


Az én szüleim kijelentették kerek-perec, hogy felejtsem el, hogy párom legyen 18 éves koromig. A fiúkkal ne is beszéljek lehetőleg. Azt mondanom sem kell, hogy mélyen megvetették azokat a szülőket, akik simán engedik a 14 éves lányukat randikra, bulizni és társaságba.


Úgy vélték, hogy a korai párkapcsolat"féle" korai intimegyüttléthez vezet, amire lelkileg biztos nem áll készen senki se. Igazi könnyűvérű nőkké válnak. Bulizni se engedtek sosem, bár nem is igazán probálkoztam idővel. Szóval míg más barátnőkkel ide-oda eljárt én otthon ültem a könyvek felett. Úgy vélték, hogy így nevelnek belőlem rendes tisztességes jövőbeli feleséget.


Borzasztóan jó tanuló voltam és úgy érettségiztem le, hogy egy fiú se adott még egy puszit se, nem voltam részeg, mindig otthon aludtam, nem buliztam, nem volt igazán barátitársaságom (csak az pár osztálytárs). Aztán 19 évesen egyetemre mentem, kollégista lettem Pesten. Mondanom sem kell, hogy nehezen engedtek el. Apám győzte meg anyukámat, hogy szigorú nevelést adtunk, boldogulni fogok magam is. Na itt jött a sokkhatás: drog, bulik, a kapcsolatok hatezer tipusa (nyitottkapcsolat, édeshármas rendszeresen, barátságextrákkal).

Úgy éreztem hogy magába a fertőbe kerültem. Szüleimnek egy szót se szóltam a mai napig arról, hogy egyik szobatársam pénzért feküdt le fiúkkal, másik drogot terjesztett, de volt olyan is, aki rendszeresen más férfi ágyában kötött ki egy-egy buli után.


Szóval mindaz amitől védtek az napi szinten vett körül. Elmentem párszor bulizni, de elég is volt. Nem tudtam önfeledten jól érezni magam azt se tudtam h hogy kell. Alkohollal mindig vigyáztam, talán egyszer voltam részeg 4 kolis év alatt. Szóval a nevelés bejött.

Na de a férfiak terén...


Első egyetemi évemben 2 sráccal kavartam. Persze egyikkel se volt testiség, pont emiatt dobtak ki. Így a 3.nak odaadtam magam viszonylag gyorsan. Aztán kihült dolog, elhagytam. Jött egy másféléves korszakom, amikor összejárogattam szexre két sráccal is párhuzamosan (nem tudtak egymásról). De aztán rájöttem, hogy ez így tarthatatlan, így elengedtem mindkettőt. Ekkor tájt a tanulásra koncentráltam. Majd elkezdtem neten pár keresni. Ennek az lett a vége, hogy jelenleg 3 sráccal kavarok egyszerre. Ez konkrétan azt jelenti h mindegyikkel már több mint 2 hónapja találkozgatok szex is van, eljárunk ide-oda. Nagy szervező vagyok, mert suli is jól megy :D


Összegezve: tiltották tőlem, hát én most igyekszek bepotolni és élvezem, hogy több férfinek kellek. Csak úgy lapátolom őket. Nem érzem rossznak, sőt ez az optimális állapot. Miközben szüleim a pedáns lányt látják, akinek nem volt egy párja sem... (jah persze ;) )


Mindezek után mit gondoltok: érdemes volt tiltani?



2018. nov. 21. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
1 eset 1 eset. Általánosítani primitív dolog. Veled így esett, mással máshogy. Neked jólesik, csináld így! De a promiszkuitásnak nem anyád az oka, a felelősség a tiéd, a testedért és azért is, ahogy a jövődet alakítod ezáltal. A döntéseket te hozod meg, a gyerekkorodnak vége van! N34
2018. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Hinnye... sokmindenre hivatkoztak már kiscsajok, hogy miért lettek szajhák, nehéz gyermekkor, meg kellett a pénz, vagy kirúgták volna ha nem ápolja le a főnökét... de hogy azért, mert az édesanyja tisztességesen nevelte, no ez új. Bravó, fantáziadús magyarázat, még ha nyilvánvalóan ez csak a szokásos esti kamu.
2018. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Sosem tiltottak, megsem lettem sz**ha.

Most buszke vagy magadra amugy?

2018. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
68%
A 21. századi szülők, nagyon féltik a gyerekeiket. Valahol jogos, de nem kéne minden fiút egy kalap alá venni. Nem mindenki a szexre megy és nem a szemétkedésre. Vagyunk egy páran tisztességesek, akik mellet biztonságban van ,,apuci kicsiny jánya". Nem mindenki vadállat. Mondom ezt 18 éves fiúként.
2018. nov. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Baromság. Nem mindenki lesz ordas K később attól, hogy tisztességes értékekre nevelik, arra, hogy ne dobja oda magát.
2018. nov. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy valaki qrva lesz, nem azon múlik, hogy tiltották e vagy sem.

A te esetedben tiltottak, az lettél.

Van akit nem tiltottak, mégis az lett.

Van akit tiltottak, mégsem lett az.

Van akit nem tiltottak, mégsem lett az.

2018. nov. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez csak a te eseted, engem nem tiltottak, így 16 évesen kezdtem el, amit te, oly mindegy szerintem.
2018. nov. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Én nem fogom tiltani a lányom a fiúktól.

Az a te defekted, hogy betartottad ezt a hülye szabályt, más tinik akik tiltva vannak is megoldják.

Inkább tudjak róla, védekezzen biztonságosan és ne egy parkban kelljen elintéznie.

Na most, hogy ez hány éves korban jön, passz...szerintem 16 után már előfordul és ez már elfogadható számomra.Persze ne egyéjszakásként, hanem kapcsolatban.

Az, hogy te most szexelsz fűvel fával nem a szüleid hibája, valószínűleg ha tiniként kezded is ilyen lennél, ilyen tipus vagy.

Rákaptál az ízére...de azért tudd, hogy párkapcsolatban, érzelmekkel fűszerezve, szerelmesen ezerszer jobb a szex mint egy egy szimpla d.gás.

2018. nov. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éves koromig nem pasiztam.Nem is nagyon volt rá lehetőségem.Viszont utána se kavartam soha két sráccal egyszerre mondván anyuék tiltottak most majd jól behozom a lemaradást.Ez a két pasival kavarás inkább gerincesség és igényesség kérdése, mint az, hogy tiltottak e téged bármitől.Legyél ,,nagyon büszke" magadra.
2018. nov. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Fáj beismerni, hogy a te döntseid miatt élsz úgy, ahogy és anyádnak igaza volt? Mert szerintem ő jót akart és ha túlságosan is, de legalább vigyázott rád. Te meg kidobtad magad a kukába.
2018. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!