Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tiltjátok a lányotokat...

Miért tiltjátok a lányotokat a korai fiúzástól és társasági élettől, felesleges, mert pont az ellenkezőjét éritek el?

Figyelt kérdés

Érintett "gyermekként" mondom, hogy semmi értelme nem volt a fiúktól, társaságtól való tiltásnak 18 éves korig.


Az én szüleim kijelentették kerek-perec, hogy felejtsem el, hogy párom legyen 18 éves koromig. A fiúkkal ne is beszéljek lehetőleg. Azt mondanom sem kell, hogy mélyen megvetették azokat a szülőket, akik simán engedik a 14 éves lányukat randikra, bulizni és társaságba.


Úgy vélték, hogy a korai párkapcsolat"féle" korai intimegyüttléthez vezet, amire lelkileg biztos nem áll készen senki se. Igazi könnyűvérű nőkké válnak. Bulizni se engedtek sosem, bár nem is igazán probálkoztam idővel. Szóval míg más barátnőkkel ide-oda eljárt én otthon ültem a könyvek felett. Úgy vélték, hogy így nevelnek belőlem rendes tisztességes jövőbeli feleséget.


Borzasztóan jó tanuló voltam és úgy érettségiztem le, hogy egy fiú se adott még egy puszit se, nem voltam részeg, mindig otthon aludtam, nem buliztam, nem volt igazán barátitársaságom (csak az pár osztálytárs). Aztán 19 évesen egyetemre mentem, kollégista lettem Pesten. Mondanom sem kell, hogy nehezen engedtek el. Apám győzte meg anyukámat, hogy szigorú nevelést adtunk, boldogulni fogok magam is. Na itt jött a sokkhatás: drog, bulik, a kapcsolatok hatezer tipusa (nyitottkapcsolat, édeshármas rendszeresen, barátságextrákkal).

Úgy éreztem hogy magába a fertőbe kerültem. Szüleimnek egy szót se szóltam a mai napig arról, hogy egyik szobatársam pénzért feküdt le fiúkkal, másik drogot terjesztett, de volt olyan is, aki rendszeresen más férfi ágyában kötött ki egy-egy buli után.


Szóval mindaz amitől védtek az napi szinten vett körül. Elmentem párszor bulizni, de elég is volt. Nem tudtam önfeledten jól érezni magam azt se tudtam h hogy kell. Alkohollal mindig vigyáztam, talán egyszer voltam részeg 4 kolis év alatt. Szóval a nevelés bejött.

Na de a férfiak terén...


Első egyetemi évemben 2 sráccal kavartam. Persze egyikkel se volt testiség, pont emiatt dobtak ki. Így a 3.nak odaadtam magam viszonylag gyorsan. Aztán kihült dolog, elhagytam. Jött egy másféléves korszakom, amikor összejárogattam szexre két sráccal is párhuzamosan (nem tudtak egymásról). De aztán rájöttem, hogy ez így tarthatatlan, így elengedtem mindkettőt. Ekkor tájt a tanulásra koncentráltam. Majd elkezdtem neten pár keresni. Ennek az lett a vége, hogy jelenleg 3 sráccal kavarok egyszerre. Ez konkrétan azt jelenti h mindegyikkel már több mint 2 hónapja találkozgatok szex is van, eljárunk ide-oda. Nagy szervező vagyok, mert suli is jól megy :D


Összegezve: tiltották tőlem, hát én most igyekszek bepotolni és élvezem, hogy több férfinek kellek. Csak úgy lapátolom őket. Nem érzem rossznak, sőt ez az optimális állapot. Miközben szüleim a pedáns lányt látják, akinek nem volt egy párja sem... (jah persze ;) )


Mindezek után mit gondoltok: érdemes volt tiltani?



2018. nov. 21. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

A tiltas tenyleg baromsag. Plane hogy 18 eves koraig kb ra se nezzen fiukra. Mi ez a kozepkor? Nagyon is van parhuzam a szigorusag es a mostani helyzet kozott.

Engem engedelmes behodolo (nekik) kislanynak akartak nevelni egy erosen elnyomo csaladban. anyamek is eleg szigoruak mas teren es hat egy ido utan a fiatal lazadni kezd amikor mar mer, vagy lehetosege van, csakazert is es azert is mert tudja hogy amit mindenki megelhetett o nem, valamibol kimaradt, lemaradt nem csoda ha dupla vagy tripla olyan gozerovel probalja potolni.

Nalam is aztan eleg sokminden volt...de mindamellett azt erzem hogy valahogy elment a fiatalkorom azon resze es nem pozitiv ertelemben hanem van valami hiany meg mindig vagy nem is tudom megfogalmazni. Egyaltalan nem voltak felhotlen vagy boldog fiatal eveim, mas szempontok miatt se, irigylem akik teljessegeben, boldogsagaban megelhettek akkor azt amit kellett.

En aztan bele is mentem olyan dolgokba is epp ketsegbeesesembe vagy szomorusagomban vagy epp lazadasomban amibe mar nem mennek es megbantam,de mar megtortent es ez is tapasztalat. De a 99%-at akkor is igy csinalnam, mert bar eroszakkal ugymond de tapasztalatokat szereztem ami nagyon fontos a fejlodes szempontjabol.

Csak hat egyszerubb es a gyerek szamara is konnyebb es boldogabb ha partner, lazabb, jo fej szulei vannak nem ilyen begyoposodott idiotak. Mert ha tobbek kozott van valami gond hozzajuk aztan nem mehet az ember nyilvan, igy a fiatal egyedul marad a dolgaival, joval es rosszal egyarant, konnyebben megy bele hulyesegekbe stb..de ugyanazokat a tapasztalatokat az eletkor alapjan mindenkinek meg kell szereznie, csak valakinek egyszerubb valakinek nehezebb...

En csak azt kivanom elj ugy ahogy jol esik es kesobb 1%-a se legyen amit megbansz.

2018. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye vágod, hogy nem írtál le semmi mást csak azt, hogy r*b@nc lettél? Ráadásul a rosszabbik fajtából, akinek semmi ki fogása sincs. Te nem is pénzért dugsz össze-vissza, meg nem is alkohol hatása miatt, hanem csak simán r*b@nc vagy. Ez olyan orbitális öngól volt, hogy jobbat ki se találhatna az ember. Nem is lepődnék meg, ha csak kamu lenne az egész.
2018. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Siman lehet hogy akkor is idaig süllyedsz ha mem tiltanak....garancia nincs.

Viszont hogy ha egyszer tényleg szerelmes leszel és megérsz lelkileg egy kapcsolatra, akkor undorodni fogsz magadtól es bánni fogod ezt az éned. Mondom ezt úgy hogy én is voltam "laza" tiniként de ennyire még én se, ennek a fele is meredek lenne nekem -es meg azt is iszonyúan bánom mai napig.

2018. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igaza van a szüleidnek.Még zacskóba kell szarni és azt szopogatni neked,nem fiúzni.
2018. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
93%

Ismerek pár lányt, akik ugyanúgy fogva voltak és mégsem lett belőlük ingyen kh@rv@. És ismerek olyat is, akinek minden megvolt engedve és már nem tudom hanyadik pasijával ”jár”. Szóval? Mi ebből a tanulság? Abból lesz r1bi, aki hajlamos is rá.

F

2018. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Azért tiltják,mert nem szeretnének cafatot nevelni a gyerekből.Nem akarják,hogy piás,drogos legyen belőle és túl korán szexeljen és mindenkinek oda dobja magát és ki tudja hány pasinak meglegyen a lánya.



Van aki eltúlozza a tiltás,de egyre több sajnos az olyan szülő,aki nagyon könnyen veszi a dolgokat és laza erkölcsű lányt nevel ki.


Ha valakibe bent van a cafat vér akkor úgy is előbb-vagy utóbb ki fog belőle jönni.Csak ezt sose fogod tudni kitörölni,akik ismernek tudni fogják főleg ha kisebb közösségben él valaki,ha valaki cafat volt.Lehet akármilyen anya belőle,akkor is ott lesz a jelző!


Aki meg normális az majd megtalálja a párját,nagyon sokan főiskolán jöttek össze normális fiúval.


Te se lehetsz büszke magadra!

Hiába próbáltak nevelni a szülők,őket is a nagyszülőket is, az elveiket semmibe vetted.Ha tudnák ki is vagy igazából,mi is vagy szegények akkorát csalódnának hogy csak na.



Mire vagy büszke,hogy mindenkit átversz,hogy álszent vagy,hogy lefejed a szülied(gondolom az ő pénzükből tanulgatsz)?

Menj a való világba oda való vagy:-)



Ha téged nem tiltottak volna akkor is könnyűvérű lennék,csak már 14-15 évesen neki fogták volna a dolgokhoz ennyi.

2018. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!