Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet egy "igazi" kapcsolatot...

Lehet egy "igazi" kapcsolatot neten keresztül?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Ha arra gondolsz,hogy neten megismertél valakit, leveleztek csat és a többi.. S kialakulhat-e ebből szerelem? Igen lehet.. de jobb ha találkoztok is pl most a nyáron amikor könnyebb utazni... Mert egy találkozás sokat eldönt ott nem lehet hazudni....

Én a férjem egy netes levelezés kapcsán ismertem meg.. aztán találkoztunk egy nyaraláson ahol rajtunk kívül még százan voltak. Együtt töltöttünk egy hetet. Haza mentünk és a kapcsolat maradt.. Azóta 7 éves házasok vagyunk és két fiúnk van.

Szóval lehet de légy óvatos:)

2010. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Van egy fiú, aki tetszik nekem. Persze netről ismerem...:S

Ő 18, én 14, ráadásul messze lakik.. Lehet ebből valami?

:(

2010. jún. 26. 21:43
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
táv szerelem ismerős...
2010. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :D:D
2010. jún. 26. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Velem is ugyan ez van. Mivel még fiatalok vagytok jobb lenne ha minél hamarabb találkoznátok is.

Bár én is ennyi idősen ismertem meg a párom szintén interneten és már 5 éve együtt vagyunk :)

2010. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudni,hogy ez a fiú válalja-e azt a kockázatot,hogy tudja,hogy alig fogtok találkozni.Ritkán lesz az ilyen kapcsolatokból tartós kapcsolat.Nekem így 3 hónap volt a leghosszabb,csak akkor nem volt annyi különbség a fiú és köztem.

De kezdésnek nem rossz:D

2010. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Itt a biztató példa:

19 évesek voltunk mindketten, chaten ismerkedtünk meg, néhány hónappal később találkoztunk. Volt köztünk 170 km távolság. Minden hétvégén együtt voltunk, egyikünk dolgozott, másikunk suliba járt, de az egyik hétvégén ő utazott, a másikon én. 3 év távkapcsolat után költöztünk össze, 3 évig együtt éltünk, utána összeházasodtunk. Most kétéves a kisfiunk. Ilyen is van, csak kitartónak kell lenni mindkét félnek:)

2010. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha ő is így gondolkodna, mint én...

Köszi a válaszokat! Még írhattok!:)

2010. jún. 27. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Lehet! Nálam úgy volt hogy "a barátnőm szomszédjának az osztálytársának az unokatesója" tetszett meg és bejelöltem iwiwen (xD) ő meg felvett msnre és volt amikor 5-6 órákat msneztünk... amikor először találkoztunk én 14 voltam ő meg 16 a két suli (amibe ő járt meg én) közel volt egymáshoz és hosszuszünetbe kilógtunk akkor találkoztunk az utcán,tökre meglepődtem hogy pont ilyen helyzetbe de mindegy is volt... Utána kaptam 3 igazolatlant...


bocs a helyesírási hibákért meg a személyes szöveg miatt,tom senkit nem érdekel de nembaj :D

2010. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

engem érdekel :))

köszi :)

2010. jún. 28. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!