Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Próbáltátok/sikerült már...

Próbáltátok/sikerült már felvenni álmon keresztül a kapcsolatot egy másik emberrel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 22:44
1 2
 1/16 Démiennek szolics ***** válasza:
Ez egy kicsit fura megfogalmazás, pontosabban hogy érted ezt? :)
2011. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tom Benko ***** válasza:
Értelmeznem sem sikerült.
2011. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az csak álom. Valóságosnak tűnhet, de ha másnap megkérezed az illetőt, azt se fogja tudni, mi van.
2011. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hm. számomra egyértelmü a kérdés. a válasz sajnos nem. volt hogy azt álmodtam, hogy egy halott ismerös "megkeresett", hogy most már engedjem öt el, de az lehetett szimpla álom is. meg vót, hogy álmomban tudatában voltam, hogy álmodok és ezt mondtam annak is, akivel álmomban beszéltem, de nem keresett meg utána, amibol rájohettem vóna, hogy barmit is érzékelt belole, netán ö is velem almodott
2011. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 x) ***** válasza:
Hát.. az álom igazából csak az agy alvó állapotban történő szórakozása :D nem valóságos. De... vannak például akik úgymond megálmodják a jövőt, nem tudjuk miért. Mások képesek tudatosan álmodni (például hogy irányítod a tetteidet álmodban vagy azt álmodod amit akarsz) de olyanról hogy beférkőzöl mások álmaiba még nem hallottam :)
2011. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Fú nekem olyasmi álmom volt, hogy sétáltam az utcánkba lehajtott fejjel és velem ellentétes irányba ismerős és ismeretlen elsétált. Amikor felébredtem hasonlót gondoltam, mint a kérdésed...:) Hogy lehet ők is ugyanezt álmodták és emlékeznek rá satöbbi :D Nem tudom jobban megfogalmazni.

Persze ez nagyon kétséges :/

2011. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem tudom, hogy annak számít - e, de azért leírom.

Egyszer azt álmodtam, hogy a barátnőm fut utánam egy könyvvel(??). Elég nevetséges volt. Másnap reggel a barátnőm elmesélte az álmát, melyben egy könyvvel üldözött.

2011. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam h Láthatatlan vagyok. Másnap reggel a barátnőm mondja h ugyanazt álmodta amit én. Csak ott ő volt a láthatatlan.
2011. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tom Benko ***** válasza:
És hányszor álmodtatok különbözőt? Hányszor álmodtatok ugyanerről,csak egymástól függetlenül?
2011. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
24%
Álmon keresztül nem, de ha elalvás előtt sokat gondolkodsz egy személyről, azt megérzi.
2011. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!