Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit gondolnátok ha a...

Szülők! Mit gondolnátok ha a 16 éves lányotoknak 19 éves barátja lenne?

Figyelt kérdés
Túl idős hozzá? Engednétek hogy együtt aludjanak? A fiú kb 100 km-rel messzebb lakik.

2018. dec. 20. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

3 év nem nagy idő, még ebben a korban is belefér.

Együttalvás? Egyből biztos nem. Nem ok rá, hogy messze lakik. Majd ha tartósabbnak bizonyul a kapcsolat (min. fél év) és a fickó is szimpatikusnak bizonyul, akkor lehet szó.

2018. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 18 évesen 29 éves barátom volt. Azóta is együtt vagyunk, 10 éve a férjem. 😊 2 lányunk van (egyelőre), biztos, hogy ha rendes srácokat hoznak haza, nem fogom őket csak a koruk miatt tiltani egymástól. 😊
2018. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
15 évesen jöttem össze az első barátommal, ő 19 volt és 4 évig jártunk. Mindkettőnknek a másik volt az első partnere. Együttalvás? Ha kellően tájékozottak és felelősségteljesek, értsd odafigyelnek a védekezésre akkor persze. Hiába a tiltás, a tinik megtalálják a módját ha szexelni akarnak, akkor már inkább tudjam hol vannak. Engem inkább a távolság zavarna, ebben a korban sokat számít hogy sokat találkozzanak és így nem lenne hosszú élet a dolog.
2018. dec. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Ez még nekem is elmegy ez a külömbség.

Még mindkettö gyerek.


Aminél elbeszélgetnék a lányommal:

14-19, mert 14 évesen még nagyon korai lenne egy felnöttel.

vagy 16-22felett.

2018. dec. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Itt inkább a távolság lesz a bibi. A korkülönbség teljesen rendben van. Miért ne alhatnának együtt? Ha a szex miatt aggódsz, felesleges. Szexelni nem csak éjszaka lehet. Bármilyen hihetetlen, az első barátommal nem volt azonnal szex, amikor nála aludtam. Nem álltam rá készen, a fiù pedig megértette. Amiatt viszont aggódnék, ha nem ismerem a pasit. Ha már megtörtènt a bemutatkozás mind a kèt oldalról, és szimpi a srác, akkor tényleg praktikusabb, ha ott alszik a lány. Vagy a fiú nálatok.
2018. dec. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pénteken, és hétvégente találkoznak.
2018. dec. 21. 06:30
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én is így kezdtem a férjemmel,és 15 éve együtt vagyunk.

Egy hónap után szexeltünk. Illúzióid azért neked se legyenek...ha engeded ha nem,együtt lesznek ha akarnak,márpedig nyilván akarnak.

2018. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
17évesen 8 évvel idősebb barátom volt. Nem tiltották, bár nem örültek neki. Az együtt alvást hónapokig tiltották(persze megoldottam hogy ott aludjak) Szóval szerintem ilyen korban a tiltás már semmit sem ér.
2018. dec. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Örülnék neki, hogy érettebb barátja van és talán nem csinálnak annyi hülyeséget
2018. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
23%
Nekem nem engedték meg 16 évesen, hogy barátom legyen...
2018. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!