Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők. Mit gondolnátok, ha a...

Szülők. Mit gondolnátok, ha a 15 éves lányotoknak Kim Heechul lenne a példaképe?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hogy értve példaképe? Viselkedésben? Nagyon nem lehet a lányt más útra terelni már 15 évesen. Ha érte rajong akkor nincs mit tenni. Max. rászólsz,ha már túl sok vagy furát csinál.
2018. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez a név nem ismerős, rákerestem. Látom, ez egy koerai pop énekes. Az én ízlésemnek nem tetszik a zenéje, sítlusa, megjelenése, de ez egy dolog. Vele kapcsolatban nincs semmi kirívó, nem bűnöző, drogos stb. Nem is egy olyan ember, akiből olyan nagy példakép lehetne, de nincs vele gond se. Abszolút közömbös. Nem szólnék hozzá semmit.
2018. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

16 éves lányom van, de fogalmam sincs, hogy ki vagy mi az a Kim Heechul.

De google a barátom, így utánanéztem. Majd megláttam egy szegény csirkegyereket.

Szóval nem aggódnék ha a lányom odalenne ezért a kölyökért. Idővel kinövi majd. Idővel igényesebb lesz a zenei ízlése.

Egyébként elárulok neked egy titkot. Mi sem voltunk különbek. Amikor mi voltunk 15 évesek, nekünk is hasonló csirkefalatok voltak a példaképeink. Ma már csak nevetek rajta.

2018. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Az ki a tokom? Amugy sose értettem ezt a fanatikus rajongást a "sztárok" iránt,pedig van aki még buncselekményekre is képes olyan fanatikus. :O Ez a példaképesdi is tok hulyeség. Sose volt példaképem,minek,nem kell majmolni senkit,legyen saját véleménye egyénisége ne divatbol utánzásbol alakitsa ki a személyiségét.
2018. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy én pontosan tudom, hogy kiről van szó (ELF :)) nem aggódnék. A lányaim 15 évesek, egyikük kedvence a Shinee, a másiké a B.A.P meg szoktuk beszélni ezeket a dolgokat, akkor is ha épp Nicki Minaj-ról van szó. Most eltekintve attól, hogy koreai, meg hogy hogy néz ki szerintem ő pont egy olyan személyiség, aki nagyon is tudja vonzani azt, hogy példaképként tekintsenek rá. Az őrült beszólásai mellett nagyon sok bölcs és okos gondolata van, és ő az, aki mindig kimondja a véleményét, de úgy, hogy mégse bántson vele másokat. (Az idő előrehaladtával ő is sokat finomodott azért.:))
2018. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Kinövi majd. 10ből 9 tininek egy kóreai a példaképe. Teljesen normális divathóbort ez a napjainkban.
2018. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk azt azért meg lehetne nézni, hogy miért éppen ők, mert sok esetben pozitívabb a mérleg, mint mondjuk egy nyugati sztárnál. Most akadjunk már le a kinézetről, mert a színpadi smink, az mindenhol színpadi smink, még az USA-ban is, azért remélem ezzel nem mondok semmi újat. Az, hogy kitartás, munka, tanulás stb. dolgokban mit tesznek le az asztalra, az meg igenis példaértékű lehet.
2018. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem érteném, de ártalmatlannak tűnik. De honnan ez a koreai divat mostanában?
2018. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

kpopper vagyok


Szegény gyerek én csak ennyit tudok mondani:D


Amúgy minden viccet félretéve: Heechul egy nagyon ártalmatlan ember. Néha kicsit csípősek a beszólásai de még akkor is az ízléses kategóriában mozog a humorérzéke. Idén lesz 35 éves szóval nagy őrültségre se tanítja az ön lányát.


A többi kérdésre válaszolva: Kim Heechul egy énekes és rapper a Super Junior nevű 2005-ben debütált dél koreai fiúcsapatból.

Emellett a kpop mostanában a BTS nevű másik bandának köszönhetően kezdett ekkora hírnévre szert tenni.


Remélem tudtam segíteni

2018. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekelne.
2018. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!