Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy tornázzak! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, 165 centi és 80 kiló. Egy ideje fogyókúrázom, lement rólam 5 kg. Itthon naponta 1 órát tornázom Rubint Réka DVD-re, de anyukám nem akarja megengedni, mindig próbál lebeszélni.


Ő 110 kiló és minden mozgást ellenez. Szerinte veszélyes az egészségemre napi 1 óra torna, 20 perc is bőven elég lenne. Nyáron az az indok, hogy túl meleg van, télen pedig azt mondja, hogy megfázom.


Megértem, hogy félt, de hogyan lehetne vele megértetni, hogy a tornázás egészséges, és az ő túlsúlya az, ami veszélyes?


2010. júl. 1. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tényleg próbálj elbeszélgetni anyukáddal,állítsd magad mellé és mond neki hogy tornázzon ő is veled.


Egyébként mennyi idő alatt adtad le az 5 kilót?:)

2010. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyukád azt szeretné ha te is tonnadonna legyél,irigy h neked van akaratod ő meg egy lusta disznó ezt szószerint lehet venni 110 kilósan egy nő undorító....:S
2010. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vagy titokba tornázol mikro nem látja,vagy elmagyarázod neki hogy leakarsz fogyni és szeretnél mozogni ennek érdekében vagy valami ilyesmit.
2010. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Anyád igazi antifitness :D

És íme egy olyan eset, hogy a gyerek sokkal okosabb, mint az anyja.(bocs, ha sértő)

2010. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én is eggyetértek a előzőekkel inkább. Én azt mondom hogy menj el konditerembe,futni, vagy a helyi sportpályára futni én 3 hónapja voltam 100 kiló és akor úgy döntöttem lefogyok most vagyok 75kg és minden reggel a sportpályára járok 1-2 órát futni meg esténként biciklizni szoktam. Próbáld meg rávenni anyukádat is hogy mozogjon veled. Mert szerintem a 110kg nagyon sok és mindenféle betegséget elkaphat. Pl:hipertomia(magas vérnyomás). Gratulálok a fogyásodhoz.
2010. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, ez nem a kérdésedre válaszol de szerintem érdekelne téged:

12 éves lány vagyok és 166cm 80 kg-ról indultam és most 70,5 vagyok:D És én is a rubint Rékás tornát csinálom 1 héten 3-4 szer.

És szerintem tornázz inkább egy nap többször kevesebb időt.

Szia:D

Remélem valamennyire hasznos válaszot adtam neked:D

2010. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!