Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha a fiam nem...

Mit csináljak, ha a fiam nem engedi levágni a hosszú haját?

Figyelt kérdés
Nem egyszerűen hosszú, majdnem a fenekéig ér. Nem akarnám rövidre, de mondjuk vállig, mert az fiúsabb. De ő hallani se akar róla.
2019. márc. 10. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
Én sem szeretem a hosszú hajat férfiaknál, kiafiúknál. Vágasd le neki, de ha nem megy, ápold, gumizd fél neki.
2019. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Köszi. Semmit nem csinálnék, békén hagynám.
2019. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2019. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Mintacsalád :). Elcsesznek alapvető dolgokat,aztán a gyakorin virnyognak egy normális családi beszélgetés helyett..
2019. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
99%
Amúgy egyes válaszolóknak feltűnt, hogy kamaszról van szó, és nem ovisról? Gumizd fel neki, ápold... elképzelem, ahogy a kérdező fésülgeti a lób*szó 16 éves fiát 😂😂😂
2019. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2019. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
És most azon versenyeznek, melyik kategóriában ki kap több választ.
2019. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
98%

Kamu vagy nem kamu, nem értem, miért lenne valaki homoszexuális attól, hogy hosszú haja van.


Nekem (férfi) nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Kamaszként ki akartam tűnni, volt punk frizurám, aztán növesztettem, aztán raszta. Megmondták, hogy nekik nem tetszik, de amíg tanulok és értelmes vagyok, addig azt csinálok, ami nekem tetszik.


Felnőttem, nem lettem b-zi, természetesen levágattam azóta a hajam, mérnök vagyok és szerető családapa.

Ha olyan szüleim lettek volna, akik szerint a hosszú hajam, vagy egy nekik nem tetsző cipő miatt leszek értéktelen, vagy kevesebb, akkor most valószínűleg az is lennék. Szégyellem, hogy ilyen primitív válaszolók is vannak a fórumon, meg úgy a világon.

2019. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%
Férjemnek is addig ér, köszöni jól van, senki se kérdőjelezi meg a férfiasságát. 😉
2019. márc. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
97%

Kedves előttemszólók, KAMASZOK kategóriában járunk, vagyis 13 fölötti a srác, de én lehet hogy inkább 16-ra tippelnék ha nem többre, tíz évesen kevés srác áll neki hajat növeszteni, fenékig érő haja meg nem egy hónap alatt lesz az embernek.

Ennyi idősen igenis 100%-os rendelkezési joga van egy kamasznak a haja fölött, az ő fején van, neki kell néznie minden nap a tükörben, ha iskolai házirendbe nem ütközik és mossa tisztességesen, nem büdös és rasztás a retektől, akkor tessék békén hagyni.

2019. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!