Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd lassan 16 éves...

Megengednéd lassan 16 éves lányodnak a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Felhoztam anyumnak,hogy szeretném szedni az erős görcseimre(amíg meg van mindig öklendezek és hányok) erre ő azt mondta,hogy biztosan a barátommal akarok lefeküdni és kurv*lkodni és ő nem asszisztál ehhez

Igen lefeküdtem már a barátommal a kapcsolatunk elején(6 hónapja vagyunk együtt),de anyumnak inkább a menzeszt mondtam,mert tuti eltiltana tőle.Hogyan győzzem meg?



2019. márc. 19. 12:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha alapbol hazudozol mit varsz tole mit valaszoljon? Nem hulye tudja hogy nem gorcs miatt kell miert nem allsz oda es mondod el hogy igenis vedekezni akartok? Ez nem ku..alkodas es ugy gondolom legalabb van annyi eszed hogy vedekezz es nem csinaltatod fel magad. Abortuszra talan konnyebben elvinne vagy eltartana majd a babat? Amugy az engedelye nelkul is szedheted, elmesz a nogyogyaszhoz szepen elmondod mit szeretnel es felirja ennyi.
2019. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Igaz én sosem szedtem, de barátnőm igen és az erős görcsök miatt! 14éves korától! Inkább beszélj vele őszintén, kérd, h mennyen veled orvoshoz ha ez megnyugtatná! És ha nemakarod, h anyud megtudja, h lefeküdtél a barátoddal kérd meg az orvost ha lehet, h azt ne mondja neki, h nemvagy szűz! De az erős görcsökkel tényleg tenni kéne valamit! Sok szerencsét
2019. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De tudja hogy görcsök miatt kell mert PMS szindrómám van.Azert hazudok neki mert túlságosan irányítani akar:/
2019. márc. 19. 12:13
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jöhetnek még:)
2019. márc. 19. 12:16
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
túlságosan irányítani akar xD 15 évesen xD
2019. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
ha úgyis hazudsz, minek engedély? elmész, feliratod, kiváltod, beszeded.
2019. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

Először is érdemes lenne kivizsgáltatnod ezeket a durva görcsöket, akár endometriózis is lehet, nem játék! :(

A helyedben maradnék az óvszernél, túl fiatal vagy még a hormonális megoldáshoz. Pl. én 11 évesen kezdtem menstruálni, 17-20 évesen szedtem bogyót. Hiába hagytam abba, 3 évembe telt helyrehozni a ciklusomat. Ez nagyon nem jó!

Ajánlom a hormonmentes youtube csatorna legutóbbi videóját a témában. :)

2019. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ennyi idősen kezdtem el szedni én is.


Anyukád logikája nehezen érthető: ha azért akarnál íratni, mert szexelsz, akkor azt hiszi, hogy nem fogsz ha nincs tabletta????

Én örülnék, ha ilyen felelősen gondolkozna a lányom, nem a gyakorira írogatna, hogy ez meg az történt, terhes lehetek-e?...

2019. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

8-as vagyok, 10 évig szedtem, semmi baj nem volt a ciklusommal, 1 hónap múlva teherbe is estem, ahogy terveztük.

Nem mindenkinél okoz gondot. Nem vagyunk egyformák. Hülyeség ezzel riogatni. Manapság már nem is tartalmaz annyi hormont, mint régen.

2019. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azzal hogy a tudta nélkül vegyél gondolom az a baj H nincs saját kereseted. Először menj el az orvoshoz. Azt nélküle is lehet és amúgy is kéne évenként rákszűrést csináltatni. Mond el mi a problémás és ő majd elmondja mit javasol. Lehet nem a fogamzásgátló (amit amúgy sem ajánlanak addig míg nem áll be a ciklus) a legjobb megoldás. Én például ugyan úgy görcsöltem mellette is.
2019. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!