Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha a 14 éves...

Mit tennétek ha a 14 éves lányotoknál fogamzásgátlót találnátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Leulnek vele beszélgetni
2016. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Azt úgysem tudod neki megtiltani, hogy szexeljen, kivéve ha bezárod a lakásba, ami ugye nem a legjobb megoldás...

Én örülnék, hogy legalább védekezik! Sok tini ezt fel sem éri ésszel. Ő legalább tudatos, és nem bízza sem a partnerre, sem a véletlenre.

2016. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Normális hangnemben és óvatosan rákérdeznék, főleg ha jobb a viszonyom vele. Szerintem pozitívum, hogy gondolkozik előre, bár óvatosan megpróbálnám valami kevésbé hormonos dolog felé terelni. Meg a nőgyógyászát is farba rúgnám, mert 14 évesnek nem írunk ilyeneket. (Bár még mindig jobb, mint amit én láttam gyakorlatomon, hogy 13 éves kislányt hoz az anyja 27 hetes terhesen...)
2016. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Elmondanám neki hogy milyen káros a tabletta valamint hogy nem véd a nemi betegségek ellen és rábeszélném, hogy mindenképp védekezzen óvszerrel. Tekintve hogy én sem szedhetek egészségügyi okokból tablettát nagyon esélyes, hogy neki is kárt okozhat. Amúgy meg a nemi betegségektől félteném. Szextől hiába tiltanám ha akarná biztosan megoldaná titokban engem kijátszva.
2016. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Leülnék vele beszélni.

Amennyi abortusz van,tényleg jó pont,hogy legalább nem a "majd kiveszi" módszerrel próbálkoznak,de 14 évesen még a szexhez is nagyon fiatal meg a tablettához is...

2016. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg a barátját hogy nagyon fájna-e gumit használni
2016. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Dobnék egy hátast és baromi szomorú lennék!
2016. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, mert valószínűleg én vettem volna neki, miután már korábban megbeszéltük a felelősségteljes szexuális élet alapjait.
2016. máj. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

3!


Dehogynem. Már 13 évesnek is felirja. Mondjuk nem a fogamzásgátlás miatt, hanem mert a tabletta megszunteti a menstruációt és ezzel együtt a vele járó görcsös fájdalmat és erős vérzést is.

2016. máj. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Mivel 14 éves kortól teljesen legálisan szexelhet, ezért szülői beleegyezés nélkül is felírja az orvos a fogamzásgátlót.
2016. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!