Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 17 éves lányotok 29 évessel kezdene el randizni?

Figyelt kérdés
Írjatok nemet és kort
2019. máj. 3. 16:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocs utolsó vagyok 34 nő
2019. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy 29 éves férfinak de .... már a család alapításon kellene ideális esetben!
2019. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy azon kellene hogy legyen, de a mai 29 évesek férfiak többségének esze ágában sincs sz.aros pelenkát cserélni. És így van ez jól.
2019. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
Jól lenne? Az én férjem 27 évesen már szaros pelenkat cserélt. Szerintem ez volt jól :) és nem mi vagyunk az egyetlenek szerencsére akik 30 évesen mar családdal,otthonnal,rendezett anyagiakkal rendelkeznek és nem rekedtek meg 20 éves szinten...
2019. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincsen igazad, ez nem megrekedés meg éretlenség, de basszus nem mindenki akar ilyen fiatalon szülő lenni és nem csak az anyagiak vagy a szociális háttér mitt. Engem és a hasonló korú ismerőseim 90%-át ki lehetne kergetni ezzel a “családalapítások kellene gondolkodnia” meg “ideális esetben” baromságokkal, mert nincsen ilyen és ez úgy hülyeség ahogyan van. Van, aki már 20 évesen gyereket akar szülni vagy nevelni, más pedig még 40 évesen sem és egyik sem baj. Én is egyetértek abban, hogy egy 29 éves ma még nem feltéltenül a nagybetűs, komoly, érett felnőtt férfi....Illetve a 17 éves lány sem egy kis pisis. Simán lehet, hogy van közös témájuk, közös szórakozásuk, közös érdeklődési körük és csomó mindenben megérthetik egymást, jól érezhetik magukat együtt stb. Persze, vannak különbséget és ezek okozhatnak problémát, de szerintem ezeket felesleges előre emlegetni. Majd úgyis kiderül, ha ki kell derülnie és akkor majd szakítanak. Ennyi.
2019. máj. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen volt 31 éves barátom.Semmi baj nem volt,mindeki elfogadta szerette.Azóta is bánom,hogy szakítottunk.
2019. máj. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16 evesen jottem ossze a 29 eves, most mar exemmel. Nem tiltottak el tole, de nem is orultek. Feltettek attol, hogy tul koran megallapodok majd es nem fogok "elni". Igazuk lett, reszben. Osszehazasodtunk 3 ev mulva, majd 7 evre ra elvaltunk. Reszben eppen a korkulonbseg miatt. Van ket kozos, tervezett gyerekunk, oket kozos felugyelettel neveljuk, joban maradtunk, azota van masik kapcsolatom. Nem bantam meg semmit.
2019. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17 éves koromban ismerkedett velem egy 29 éves (vagy 30 nemtudom sokat hazudott) és én elbeszélgettem vele de sose tudtam volna komolyabb kapcsolatba lenni vele több ok miatt is (családos ember volt ez eleve kizáró ok) de nagyrészt azért is mert úgy éreztem mintha apám korosztálya lenne (pedig azért nem)


egyébként 29 évesen simán lehet már családon gondolkozni a vőlegényem 22 és már tervbe van az esküvő is meg a gyerek is

2019. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ezzel nem azt akartam mondani hogy tiltsd el csak nem értem a lány részéről a dolgot én 17 évesen (meg most se) bírnék egy ilyen komoly felnőttel együtt élni még fiatal vagyok néha bolond és nekem kell hogy a másik is az legyen

aki ugyebár meg 29 évesen van ezen a szinten az azért nem kéne mert valószínűleg retardált

2019. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!