Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti szoktatok turkálob...

Kamaszok ti szoktatok turkáloba vásárolni? és ha igen hol?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 19:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
nekem ott az a kedvencem,amikor árufeltöltés van,kibontják a bálákat,a sok idióta berohan egy zsákkal és mindent beledobál amit meglát(hogy nehogymár elkapkodják előle),majd félreáll és kiválogatja,hogy mi kell,és mi nem :D de amugy angol darabára turik nagyon jók tényleg! vettem egy tök jó bőrkabátot 2 ezer forintért,ami máshol 10-15 ezerért van... és amúgysincs ráírva,hogy: ˝turkálóban vettem,nézzétek˝...meg egy csomó divatos cucc van,csak az a baj,hogy nagyon sok a nagy méret...gondolom azért mert ami normál méret azt hamar elhordják,szóval sietni kell :D:D
2010. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
5%
Az istenért sem vennék föl olyan ruhát, amibe más beleizzadt! Fújj! Inkább New Yorker, Vögele, Deichmann, C&A stb.
2010. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

miből gondolod,hogy beleizzadt? vannak ott olyan dolgok is,amin még a címke is rajta van,ráadásul még ha nincs is rajta a címke,általában nem széthordott cuccok vannak ott és ki vannak mosva...

2010. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!!! Csak az én 36-38as méretemben nincs sok minden :( De táskákat mindig turizok :))

12/L

2010. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy turi, egy ovónő csinálja, a férje kamionos. Külföldről, a főnökének a lányától(ők olaszban laknak) hoz cuccokat, meg annak barátnőitől, meg az anyjáéktól, mert ezeknek minden szezonban új ruhatáruk van. Jó egy kamionos cég vezetője megteheti. De tiszta márkás ruhák és szinte vadi újak, alig voltak hordva. És olyan(törzsvásárlóként nekem meg a legjobb barátnőmnek) 500 forintokért megkapok egy olyan fölsőt ami amúgy lenne vagy négyezer forint itthon. :D
2010. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
perzse hogy szoktam :D Péécsen az ifi ház mellet ami van. nah és akkor mi van?? akinek nem tetszik nem kell ránéznie...de hát ugy sincs rá irva hogy hol vettem
2010. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21:55-ös ha a barátnőid kicikiznek emiatt akkor már nem barátnők. am nem gáz ha turkálóban vásárolsz nem mindenkinek telik drága 20.000 forintos gatyákra vagy ilyesmi.és ha megkérdezik hogy hol vetted mond el az igazat. ebben semmi szégyelnívaló nincs.
2010. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
én is szoktam Rózsa u. van egy nagyon jó:)
2010. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
naná! még szép! imádok oda járni 400ft-ért kapok egy márkás gatyát.a barátnőim ha megkérdezik elmondom nekik sem telik minden hónapban arra hogy a Váci utcán vásároljanak méreg drágán.és kit érdekel hogy más már egyszer-kétszer felvette? 13/Ł
2010. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis pénzem akkor abból több ruhát veszek egy turiban mint egy New Yorkerben :)

Ha lenne pénzem sem ott vásárolnék, kidobnám a pénzt a márkára. Nagy ügy hogy turis, a célnak megfelel :D És olyna jó egyedi dolgokat lehet ott kapni hogy ihajj :D A Hádát szeretem nagyon nagyon *.* Meg itt keresztúron van egy angol hazsnáltruhás, Maggies asszem. Na ott imádom a ruhákat *_*

2010. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!