Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én vagyok ilyen? Az a...

Csak én vagyok ilyen? Az a bajom hogy 15 vagyok és utálok vásárolni :S mármint ruhát..

Figyelt kérdés

itt van kb 5 percre tőlünk egy bevásárlóközpont és nem érzek semmi olyat hogy nekem oda kéne mennem..

sőt

egyenesen utálom..

miért van ez? és vagytok még így ezzel ti is?


2009. jún. 23. 21:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

NE aggódj kinövöd..:-DD

28 vagyok és ha rossz a kedvem, depresszió, csalódás stb: irány a legközelebbi center. Most, hogy kisbabám van netem folytatom a hobbim. Ilyen idősen engem sem kötött ez le. Ahogy az ember öregszik átértékelődik egy vadiúj, dizájnos, feszes felső látványa a testén. Hidd el, előbb utóbb te is érezni fogod:-DDDD

2009. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 vagyok, de sosem hozott lázba igazán a vásárlás. Utálok próbálgatni, ki-be rohangászni a próbafülkéből, beleszédül az ember abba a rengeteg ruhába. Persze, ha nagyon kell már valami, akkor megveszem, de ha nem muszáj, akár hónapokig be se megyek ruhaboltokba.

Nadrágot utálok a legjobban venni.:) Most is csak két farmerom van, az ismerőseim közül meg sokan naponta másikat vesznek fel. Van nekik legalább 10 darab. Minek annyi?

Egyébként meg örülök, hogy 15 évesen nem csak a vásárláson meg a pénzszóráson jár az eszed.:)

2009. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
fiú vagy vagy lány?
2009. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

lány vagyok..pont ez a baj.. másokat ennyi idősen már rég érdekel a ruhavásárlás..

azért köszi a válaszokat :)

és igen, nem szórom én a pénzt az biztos :D

sőt..inkább igyekszem spórolni.. :) aztán ha kell valami nem kell azon aggódnom hogyan és miből vegyem meg :D

2009. jún. 24. 13:28
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

nem kell együtt sodródni az árral, és csak azért csinálni valamit, mert mások is ezt szokták

te ilyen vagy, és jól van ez így

2009. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint ha hülye, kis plázacica lennél! :) Te ilyen vagy és kész!
2009. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. jún. 24. 19:36
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ha plázába megyek vásárolni akkor céltudatosan megyek. Kirakatok elött nem szoktam nézelődni. Utálom is azokat akik a kirakatot az út közepéről nézik.

Viszont plázába sokat járok mert ott dolgozok egy Drogériában :)

20|F

2009. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 timido ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mint te! :) egyszerűen úútálok vásárolni. Ha csak arra gondolok, hogy fel kell hogy próbálgassak ruhákat... Fuj.. Nagyon nagy akaratnak kell lennie, hogy én rászánjam magam, hogy elmenjek vásárolni. Hihetetlen unalmas. Áttudom érezni ilyenkor a férfiakat. :D

16/L

2009. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

hehe :D ezt jó látni hogy vannak még ilyenek ilyen fiatalon,mint amilyen én vagyok :)

ja én is erre gondoltam milyen rossz a férfiaknak :D

2009. jún. 24. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!