Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamszok milyen a szobátok,...

Kamszok milyen a szobátok, hogy van berendezve milyen szinü? Ilyenekre gondoltam és lécci linkeljetek is

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 falam különböző színű citromsárga, egy pedig narancssárga. Bútorokba nincs semmi extra.
2010. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A 16 éves lányomnak kb ilyesmi,csak jobban van elrendezve,+ egy számítógépasztal

[link]

2010. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs saját szobám, a húgommal vagyok egy szobába, elég zsúfolt, tele van játékokkal, a fal színe kék.

14/L

2010. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

képet most nem tudok linkelni de leírom.

nem valami nagy a szobám de nekem elég,a falak zöld színűek,a bútorok barnák,az egyik szekrényembe bele van építve a tengerimalacom akváriuma,mellette van az íróasztalom amin van a számítógép,a ruhásszekrényem tetején sok-sok plüss,a polcon mindenféle szobrocska,kristály(mind más kultúrából),meg van egy kis ékszeres/bizsus fiók,a baldahinos ágyam előtt van egy asztal rajta egy tv,ps2,a falam tele van poszterekkel,képekkel,jegyzetekkel,sok egyéb kis tárgy van még szétszórva a szobámba de órákig tartana mindent leírni :D

15/L

2010. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem rózsaszin ugy volt barack szinü lessz de kevés volt a festék.

Hát nem tudom mikor akarják átfesteni.

Amugymeg elég rendetlen nem szeretem takaritani,csak ugy hogy a macska almot.

Mert az büdös.

2010. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem világoskék a szobám és van rajta egy delfines díszcsík-.-"

amúgy tágoas a szobám de abszolút nincs kihasználva a hely, a közepe üres minden a fal mellett van.

2010. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon szar szobám van itt mert mindenki leszarja hogy én hogy érzem magam jól:

van egy ágyam, ami az egyetlen jó a szobában, tele van plüssökkel. vagy egy asztalom az ilyen raktárként üzemel. a szekrény kicsi, és régi. a szőnyeg(padlószőnyegem van nincs parkettám pedig úgy volt meglesz csinálva de már 1éve semmi) szét kopott az előző lakók hagyták itt, a fal fehér, fűrészporos tapéta van rajta, a plafon be van ázva. :D

Marha otthonossá tettem egy két képpel, de még mindig olyan mint valami hányadék rabtelep :D

2010. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sárga falak , sok színes plakát, zöld szönyeg, retro díszítések ( bakelitek , fém táblák, zippok) ,sok könyv , most születésnapomra kaptam egy mini hűtőszekrényt :) szeretem a szobámat , jó hangulata van.

15/F

2010. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja , és azt ágyam , egy kanapé , de ha kihúzom rendesen akkor egy hatalmas franciaágy. Nincs sok bútorom egy régi íróasztal , amit nem használok , mert a földön tanulok. Egy szekrény , semmi extra , és egy hosszú , alacsony asztal , amin a televízióm van. Előző vagyok.
2010. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

elég nagy, mégis kicsi :) az ablak fala meg a plafon fehér, a többi ilyen egész fura zöld. a bútoraim bükk színűek. kettő ilyen ikeás hintaszék-izém van a szoba közepén sárga kisasztallal, de azt estére odahúzom az ágyam mellé, hogy még tudjak olvasni, gyöngyöt szőni, stb. úgy van kialakítva, h legyen nappalim is és szobám is. Van egy alacsony, hosszú bútor, ami 3 részes, az egyik guríthatós, azon van a TV, vettünk hozzá plusz kábeleket és így ki tudom húzni estére az ágy mellé. sok kicsi mütyüröm van, minden színes, gyűjtöm a fa-cicákat, ők képezik a dekoráció fő részét :) Sok textilt kézzel festettem, minden tele van fotókkal meg plüsikkel, kispárnákkal meg egyéb felesleges dologgal :)

12/L

2010. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!