Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamszok milyen a szobátok,...

Kamszok milyen a szobátok, hogy van berendezve milyen szinü? Ilyenekre gondoltam és lécci linkeljetek is

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem kicsit bonyolult :D

Vagyis hát az ágyam mögött lévő fal szine sötét barna, a plafon lila meg a többi része is a szobának, csak van két fal rész ahol fekete-lila tapéta van :)) Ilyen fura alagzat

Az ágyam baldachinos (:

a szekrényem világos barna..

az iróasztalom sötét barna, azon van a laptop, de álltalába ágyrol gépezek :D

van egy TV..

meg egy ien sarokféle, ahol készülődni szoktam, meg stb (:

a szőnyge fehér, de most lesz uj (állítólag) de mégnemtudom mien : D

a csillág rózsaszín-lila, és kövekből áll..

ennyi(:

elég lányos szoba:D

2010. júl. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Zöld szoba, zöld függönyök, sötét parketta, kis zöld szőnyeg, cseresznyeszínű bútorok: ágy, íróasztal, két szekrény, két polc, könyvekkel, hajómodellel, kristály földgömbbel, egy zöld lávalámpa. Kétszárnyú faajtó mellett egy gargoyle a falon. Tigrisbőr mintás ágytakaró, két Mucha-plakát. Egy fekete számítógép, egy panasonic Hi-Fi torony. Kristálycsillár.


Most még plusz egy ventillátor mert meghalok a melegben :)

kép nincs, remélem érzékletes voltam. ^^

2010. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A falaim színe kék, a plafon pedig fehér. Van egy nagy franciaágyam, fából. Az íróasztalom, és a polcaim is fából vannak. Az ablakom előtt van egy nagy cseresznyefa, ahol minden évszakban madarak tanyáznak!



13/L

2010. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
az enyém konkrétan úgy néz ki mint egy lelakott vasúti kocsi kívülről... :D az alapból kék falra megkértem két srácot, h alkossanak festékszóróval amit csak akarnak... :D amúgy a bútoraim világosbarnák, az ágyam is. a szőnyeg kék valami fekete mintával. amúgy meg totál őrület. van benne óriásnyalóka, vodkásüveg tele gyöngyökkel, cédékből készült függöny, óriási tükör csilagokkal, minden baromság.
2010. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!