Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok nem tudom mikor...

Kamaszok nem tudom mikor kezdjek el pakolni ti mokor kezdenétek el pakolno julius 31én megyünk olaszba te mikor kezdenéd el össze pakolni a böröndbe a ruháidat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Indulás előtti este, mert előtte csak gyűrődne a ruha a bőrőndben. Előtte szedd össze ami kell és legyen kimosva, kivasalva, a piperecuccot meg elég reggel bedobálni, hogy előtte még fogat moshass, fésülködhess stb.
2010. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi holnap megyünk [Görögországba]. Tegnap anyuval rádobáltuk az ágyra a ruháimat, amiket viszek, anyu kimosta amelyiket kellett. Mára megszáradtak. Ma este/holnap délelőtt vagy koradélután fogunk bepakolni a bőröndbe.

Tisztálkodási cuccokat nem készítettem el, mivel még indulás előtt fogat akarok mosni, meg letusolni, mivel min. 14 óra az út [nem vagyok magyarországi így -1 határ, azért nem kb 18 órát mondok].

Am. meg mindig így szoktuk csinálni, sose hagytunk itthon semmit :)

2010. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én 3-4 napja kiválogattam azokat a ruháimat amiket elviszek és azóta használtam őket. anya kimosta az összeset...

Holnap indulunk Horvátba! =D

2010. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én csak felszoktam írni max. 1héttel előtte,hogy miket akarom vinni.Azokat a ruhákat mér 2-3nappal előtte kirakom a szennyesbe,anyu kimossa,megszárad,ami olyan ki is vasaljuk és megy a bőröndbe.

Nem viszem túlzásba a pakolást,amit viszek viszek,amit nem nem.

Szerintem 3-4nappal előtte bőven elég ha átgondolod,hogy mit akarsz vinni.Így még ki lehet mosni a ruhákat;)

15/L

2010. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én holnap után megyek zamárdiba,tegnap meg ma megvettük a cuccokat,anya holnap mossa ki,meg pakoljuk el.(de már ma is mosott egy kicsit)=)


12/Ł

2010. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi holnap megyünk Horvátországba,de még be se pakoltam xD
2010. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én jövőhét szombaton megyek táborba 9 napra hazajövök másnap irány Szikszó(XD) azt csináltam én is h összeírtam h mit kell még venni,és mit rakok be és elég előző nap elkezdeni bepakolni és a tisztálkodószereket meg aznap korán reggel berakni használat után. (ja meg most lehet h hülyének néztek de néha szoktam vinni egy papírt és arra fel van írva h mit vittem és visszapakoláskor ellenőrzöm és így semmit nem hagyok ott!! Xd)
2010. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi június 18-án mentünk olaszba,reggel 8kor,előző este kipakoltam az ágyamra a ruhákat amiket el akartam vinni,anya átnézte de nem csinált velük semmit,bepakoltam a bőröndbe őket,másnap reggel pedig a piperecuccokat,telefon stb ezeket bedobáltam.
2010. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig előtte való nap szoktam összepakolni.
2010. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

juli.30-án de nem későn azért méd idejébe,h tudjammagam kialudni indulra

én mindig 1 nappal előtte szoktam

mondjuk azokat a ruhákat amiket viszek megpróbálom nem hordani és idejébe szólni anyukámnak,h mi az amit szeretnék vinni,h kimossa (ez azon a héten)

2010. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!