Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mit csináltok a...

Kamaszok! Mit csináltok a hétvégén?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok:)
2011. nov. 5. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
laptop 14/l
2011. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma 11-kor keltem. Utána halgattam zenét, majd felöltöztem. Reggeli után elvittem a kutyámat sétálni. Ezután elhatároztam, hogy leülök tanulni, de pár perc után szóltak, hogy segítsek a teregetésben. Most ebédeltem, ezután leülök újra tanulni. Kb. 5-ig fogok, remélem kész leszek mindennel. Kb. ekkor ér haza anya, ha elmegy beváráolni, akkor elkísérem, ha nem, akkor elviszem a kutyámat sétálni, meg kitalálok valami programot. Utána megnézem az x-faktort, közben vacsorázok, majd megfürdök és alszok. Holnap korán felkelek, átnézem az anyagokat, és megtanulom azt, amit ma nem sikerült esetleg, és pótolom a lemaradásokat. Ezután ebéd, kutyát sétáltatok, majd a barátnõmmel találkozok. Utána hazajövök, kajálok, segítek itthon, kutyát sétáltatok stb. Este nézek filmet, tervezgetem a jövõmet, naplót kezdek írni stb. Nem túl izgalmas. 15/L
2011. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És neked? 15/L voltam.
2011. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem sok mindent :S itthon ülök, gépezek :( Közben meg motoroznom kéne csak még nem jó. Unatkozok!!


18f

2011. nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

11kor keltem segítettem takarítani aztám ebédeltünk. Délután tanulok, gépezek. 6körül megyek zuhanyozni hajat mosni. Aztán jön a barátnőm együtt csinállunk fizurát és kitaláljuk mit vagyünk fel az esti buliba. 9körül kimegyünk a bandával iszunk discozunk reggel meg haza.

19/L

2011. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kilenckor keltem, mesét néztem az RTL-en, utána cirkuszi közvetítés volt a Dunán. Majd anyának segítettem hajat festeni, elkezdtem megírni a házimat, átmentem nagyszüleimhez, befejeztem a házimat (5 oldal lett), tanultam törire, meg még fogok, abázis, plusz megnéztem, hogy milyen szép cikket írtam. :)

Vasárnap elköszönök anyától, mert repülőre száll és utazik külhonba, utána tanulok és tételeket dolgozok ki és az ösztöndíjat kellene már megcsinálnom - ill. a pályamunkát.


18/L.

2011. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tegnap nálam voltak a haverok, buliztunk egy kicsit aztán mentünk aludni. Ma hamar keltem, megreggeliztünk, elmentek a haverok, aztán TV-t néztem, főztem, ebédeltem most meg itt ülök a gép előtt, kimenni nem akarok, mert beteg vagyok. Nemsokára megyek vacsorázni, zuhanyozni és bedobom a szunyát. Holnap meg tanulni is kéne, remélem nem a falat fogom nézni helyette.

Egy lány.

2011. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
bulizok, alszok, eszek, átmegyek másik városba, utána már másnap suli:SS
2011. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16/L előző voltam bocsii lemaradt:$
2011. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 16:28


Én is néztem a cirkuszi közvetítést!


Bocsi az OFF-ért!

2011. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!