Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért piszkál mindenki mert...

Miért piszkál mindenki mert jrock-ot hallgatok? Miért nem fogadják el hogy ezt szeretem?

Figyelt kérdés
Lassan nem merem elmondani mit szeretek és mit nem,mert mindenki kiröhög ezért :( egyetlen egy barátnőm van aki megérti ezt :( mit tehetnék?
2010. júl. 8. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek, főleg a tinik, azt cikizik, aki mást mint ők, vagy mást szeret. Az ilyeneket jó magasról le kell sz@rni. Engem is folyton b@szogatnak, mert nem azt a tucatzenét hallgatom mint ők. Szeretem a jrockot is, a metált is, és nagyon sokat olvasok. Ráadásul azok a nagypofájú divatb.uzik és plázapi.csák szoktak piszkálni e miatt. Pont azok, akik ugyan azt a szánalmas mosógépzenét hallgatják, úgy öltöznek, mint az út széli kur.vák, és még életükben nem fogtak könyvet a kezükben. Nem kell rájuk figyelni, és kész. Meg van oldva. Ha látják rajtad, h nem érdekel a véleményük, előbb utóbb abba hagyják.
2010. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert előítéletes a legtöbb ember..de Magyarországon is van kivétel.
2010. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha szereted, hallgasd, a te ízlésed, abba nem szólhat bele senki. Engem is szívattak tavaly hogy HiM-et hallgatok, pedig semmi különös nincs abban sem. Ne reagálj a piszkálódásukra és egy idő után megunják, abba fogják hagyni.
2010. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ne mesélj nekik róla. sajnos ez az egytelen.
2010. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

mert főleg az ilyen kisvárosok tele vannak diszkós köcsögökkel, akikkel nem is ez a baj, hanem hogy ha valaki más, mást szeret, akkor néznek meg beszólnak, mint aki még nem látott embert.nyomorék parasztok.

Engem egyébként nem baszogatnak az ismerőseim, pedig látszik rajtam, hogy jrockot hallgatok. az utcán természetesen igen, de azokat fel se veszem:)

2011. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!