Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engem már senki sem szeret?

Engem már senki sem szeret?

Figyelt kérdés
A hugom ma "beteg lett", semmi komoly csak mandula gyulladás, de anyám ugy ugrál körülötte mintha a haláláln lenne. Persze ha én vagyok beteg, bent döglök a szobámban akkor arra se képes hogy bejöjjön és megnézze mi bajom. Bezzek a hugomnak viszi a teát, a kedvenc kajáját főzi, vesz neki egycsomó mindent én meg le vagyok sz*rva olyankor is. Amikor felhozom témáként hogy kivételezik vele akkor dühöng hogy hogy gondolhatok én ilyet, ert hogy mind2-nket ugyanugy szeret.. csak ebből a szeretetből én semmitse kapok meg. Állandóan az van hogy "vehetnél példát a hugodról mert ...stb". a hugom itthol semmitsem csinál, én porszivózok mosogatok teregetek, szóval csinálom amit tudok és mégis ő a szent gyerek. Tényleg én lennék a család fekete báránya? (én 15 vagyok a hugom 11)
2010. júl. 8. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kamasz vagy.részben ez tehet róla,bár anyukád tényleg kicsit többet foglalkozik a húgoddal pedig már nem annyira kicsi.egyszer kérd meg hogy halgasson végig és mondd el neki az észrevételeidet.
2010. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nézd, te vagy a nagy testvér, akire anyukád számíthat, hugod meg a kisgyerek. De jó lenne, ha őszintén beszélnél anyáddal az érzéseidről, hogy attól nem érzed jobban, hogy szeret ha mondja, hanem mutass ais ki, mert szükséged van rá.
2010. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Nekem is most beteg lett a bátyám.Pont festették az ő szobáját.Ő egész nap aludt meg TV-t nézett.Aztán amikor jött a barátnője elmentek az orvoshoz majd ismét elaludt. Én meg Nóri(tesóm barátnője) összepakoltunk nála! Valamit nem tudtam h kidobjunk-e odamentem hozzá amikor felkelt és megkérdeztem tőle h az kell-e még neki! Anya leordított h hagyjam békén mert beteg! Mondtam neki h miért mentem! De semmi! És én voltam egész nam a csicskája. Persze tudom h beteg de ara nme képes h a tőle 3 méterre lévő ajtót becsukja? Én meg a földszinten vagyok de rohanjak h be legyen csukva az ajtója! Ismerem a testvérem tudom h ilyet értem nme tenne meg!:(


Úgyhogy kitartás! Mondd el szépen nyugodtan Édesanyádnak h mi bánt, beszéldd meg vele! És próbálj segíteni neki a hugoddal!


KITARTÁS!!!!


Ja egyébként a bátyám 17 éves!


11/L

2010. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Szia nekem is van egy hugom és én is úgy érzem hogy anyum őt jobban szereti. megkapok minden holmit ami nekem kell de vele van többet. És ő is azt mondja h egyformán szeret minket. De mikor tesom piszkál akkor ugye neki hisz. (Én=11,Tesom=9)
2010. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Semmi komoly csak mandulagyulladás"

felnevettem

2010. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nahát, a húgod beteg, ezért vele többet foglalkoznak... Megszakad a szívem.
2010. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A szülők mindig azt mondják, hogy a gyerekeiket egyformán szeretik. Ilyen pedig nincs. Minden embert másképp szeretünk, még a sajátunkat is. Az én gyerekkorom úgy telt, hogy a testvéremmel többet foglalkoztak, mint velem. Én mindig egyedül voltam, nem voltak igazán barátaim. Nekem sosem volt Anyukám a szülői értekezleten, minden egyes évben a testvéremére ment el. A lemaradt ruháit hordtam, és csak amikor elkezdtem dolgozni vettem magamnak sajátot. Stb, stb.... Lehet, hogy azért, mert érettebb voltam a koromnál, de én ezt soha nem vettem zokon, és azóta sem vágtam a szüleim fejéhez. Csak egyszer rendeztem meg, hogy "haldoklom", csak hogy egy kicsit öleljenek magukhoz. Viszont azt tudom, hogy Anyámra mindig számíthattam a bajban, és attól függetlenül, hogy nem putyujgatott, éreztem, hogy nagyon szeret.

A történet vége: A nővérem nehezen áll meg a maga lábán, én viszont a jég hátán is megélek. Persze ehhez erős személyiség is kell, aki nem vesz mindent zokon és elfogadja a dolgokat olyannak amilyenek és sok mindent tudomásul vesz. Tévedés ne essék, ez nem egyenlő a megalkuvással!

Tui

2010. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MaryssCsajSzlee válasza:

Ismerem. Sajna ezzel nem lehet semmit csinálni, én is megpróbáltam beszélni anyummal nem is egyszer, de ugyan az megy. Ezzel csak talpra esettebb leszel és jobban fogod kezelni a problmákat. Nekem ezt mondták. Igazuk van,de ennek a dolognak a "jótékony" hatását később fogod érezni. Addig is írd le a gondolataid, egy naplóba és lehet,hogy a leírt prolémákkal könnyebben fogsz megküzdeni. Én is ezt csinálom.

Remélem segítettem. 12/L

2010. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hé-hé-hé vedd figyelembe h ő BETEG és a mandulagyulladás nem móka!!


Bár azt azért hozzáteszem h nem tudom h ez milyen érzés lehet mert nincsen testvérem :DD -még-

2010. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nálunk pont ez megy csak 1 öcsém van

én 13 ő 5

igaz sok korkülömbség de akkor is

2010. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!