Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Koraszülött volt a kisfiam,...

Koraszülött volt a kisfiam, nyugtalan, magatartászavaros 6 évesen, a férjem azt mondta ő ezt nem gondolta, hogy ilyen megpróbáltatásokat kell átélnie, különköltözésen gondolkozik, holott azt mondja szeret engem, de ezt nem bírja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Takarodjon az ilyen pasas a p.csába...!
2011. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg: És én hogy fogom bírni ha elhagysz?

Nem értem ezt az egészet,a "bajban" egyedül hagy és azt mondja szeret? Azért juttasd az eszébe,hogy a gyereket ketten akartátok.

Én csak azt tanácsolom neked,hogy legyél erős,sőt erősebb a férjednél.Ő pedig ... (inkább nem írom le)

2011. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy egyáltalán nem sejtette,hogy ennyire nehéz lesz majd egy nem teljesen egészséges gyerekkel,hogy nem lesz egy percünk egymásra,hogy mindenhol szégyenkezni kell a gyerek miatt,hogy folyton dührohamai vannak,hogy éjszaka sem tudunk pihenni,mert felsír,még 6 évesen is.
2011. aug. 26. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
aki szégyenkezik a gyereke miatt az had menjen, tudom nehéz lesz egyedül, de még mindig jobb mint ezt hallgatni, én simán kiábrándulnék belöle..
2011. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szégyellheti magát!


Kérdezd meg, mi lenne, ha TE mondanád ezt, és otthagynád őket?! (elmélet persze) Biztos nem tetszene... Ahogy Neked is rosszul esik ez a szemétség.


Menjen a francba, és remélem, soha nem lesz boldog senki oldalán!

2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

El tudod tartani egyedül magatokat a gyermekeddel?

Meg fogsz tudni napi szinten birkózni egyedül a dolgokkal?

Hogy fogod magad egyedül érezni?

A párod is akarta a gyermekvállalást?

Kisfiad kezelhető vagy tartósan viselkedésproblémás?

Ha szeret marad, ha nem szeret megy.

2011. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"El tudod tartani egyedül magatokat a gyermekeddel?

Meg fogsz tudni napi szinten birkózni egyedül a dolgokkal?

Hogy fogod magad egyedül érezni?

A párod is akarta a gyermekvállalást?

Kisfiad kezelhető vagy tartósan viselkedésproblémás?

Ha szeret marad, ha nem szeret megy"


Kb a havi nettóm 190.000 Ft,szűkösebben mint most,de egyedül is eltartanám magunkat.

Pocsékul fogom magam érezni,már most is így érzem.

Lombikterhességből született a kisfiúnk 10 éves küzdelem után,úgy tűnt nagyonis akarta Őt.

Nem mindig kezelhető,vannak nagyon nehéz helyzetek,melyeket igyekszem türelemmel kezelni,sokszor érzem magam én is elkeseredettnek a tehetelenség miatt.

Amit nagyon nehezen tudok majd megoldani az a fejlesztésekre való folyamatos szállítás,ha egyedül maradok a többműszakos munkámmal.

2011. aug. 26. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

enged hagy menjen el!!!!!!!!

ha marad és idegesíteni fogja a kisgyerek kihat majd a fiadra és még több magatartásbeli problémája lesz,gyerekek megérzik ha valami gond van ,akkor már jobb egyedűl.

2011. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt a gond: azt mondja szeret téged, de azt nem, hogy szereti a fiát. Sajnos az én fiam apja is ilyen volt, csak ő már a születéskor kimutatta ezt. Cserben hagyott, és most még mindig küldözget néha üzenetet, hogy szeret (1,5 éves a fiam), de egyszer sem mondta, hogy szerei a fiát, nem is tartja vele a kapcsolatot. Hosszasan jellemezhetném az ilyen undorító, tetű stb. férget. Ha még nem is ábrándulták ki a férjedből (amit én nem értek, de nyilván csak egy momentumot írtál le, ebből az egész embert nem ismerhetem), de számítani szerintem nem fogsz tudni rá, hisz ezt ő maga kijelentette. Mivel a fiad valószínű nem lesz jó gyerek hamarosan úgy is el fog hagyni, hisz már ezen gondolkozik, és nem fogank megváltozni a dolgok. Önző.
2011. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia


mi van veletek? férjed elment vagy megbeszéltétek és maradt otthon? és te hogy vagy?


egyébként mennyire született a kisfiad?

2011. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!