Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Számításba vesznek még?

Számításba vesznek még?

Figyelt kérdés

Tavaly jött az osztályunkba egy csaj, aki most "viszi a pálmát". egy igazai *****. .:(

Mióta itt van, a barátnőim és közém állt.

Mikor veszik észre, hogy ez a lány engem onnan "kitúrt"?

(most megyek 8.-ba)


2010. júl. 9. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha az igazi barátnőid voltak,akkor nem szabad,hogy kitúrjon a helyedről senki..:S

Ha meg mégis kitúrt,akkort túrd te is ki..:S mondd meg a barátnőidnek,hogy téged se hanyagoljanak el emiatt a lány miatt.

2010. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Próbálj meg velük beszélni, mondd el nekik mit érzel. Ha nem veszik komolyan, akkor tényleg nem igaz barátok( tudom, hogy ezt így elég rossz hallani) Próbálj keresni más barátokat, és egy idő után lehet, hogy ők is észhez térnek!
2010. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem igazi barátnő, ne foglalkozz vele. Nem érdemli meg.

Engem is cserbenhagyott 1 hónap alatt mindenki, akiről azt hittem, a barátom. Fogadd el a gondolatot... nem éri meg miattuk bármilyen szenvedést is átélni. Ne állj be a mögém a sorba, akik a hamis barátaik miatt szenvednek.

2010. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek. Jó érzés, hogy valaki végre megért engem!

4-en voltunk, 5-en lettünk. És engem túrtak ki. Mert én vagyok az, aki jó tanuló. Egyikőjük megért, sőt foglalkozik is velem. De azt se csinálhatom, hogy csak vele vagyok, mert akkor velük nem foglalkozik. Nehéz az élet - de ki mondta, hogy nem lesz az?!

Köszönöm mégegyszer :)

2010. júl. 9. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A "barátnőid" csak valószínűleg be akarnak neki nyalni.Én keresnék hamar másokat,akikkel lóghatok a lányok valószínűleg észre fogják venni,ezért vagy visszapróbálkoznak majd hozzád,vagy felkapják ezen a vizet és csak azért sem fognak odamenni hozzád. szal 2 esélyes a dolog így is úgy is.
2010. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém... Én is átestem ilyenen, és szerintem nagyon sokan még, tudom, milyen rossz. Szerintem először beszélj a barátnőiddel. Akár mind a hárommal, akár csak eggyel, aki a legközelebb áll hozzád. Ha úgy érzed, nem tudsz erről beszélni velük, akkor nem igazi barátnők. Aztán ha ez nem jár sikerrel egyet tehetsz: nem foglalkozol velük. Borzasztóan nehéz, de kénytelen leszel. Az se baj, ha néha egyedül vagy szünetben, vigyél magaddal könyvet. (tudom, most nyár van, de majd a suliban). Erre vagy odajönnek hozzád, vagy ha nem, legalább az önbecsülésed nem sérül tovább. Elmondhatod, hogy nem futottál utánuk.
2010. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént... 6-an voltunk jó barátnők, de 2-en végül "kívülállók" lettünk. Akkoriban sokat szomorkodtam miatta, de már egyáltalán nem bánom, hisz azóta lett 2 nagyon jó barátom, akikkel mindent meg tudok beszélni. Ja, és a többi négy lány azóta is "jó barátnők" (már ha ezt barátságnak lehet nevezni), olyannyira, hogy egymás "titkait" elárulják. Csak egyet sajnálok: Mind a 3-an más iskolába fogunk kerülni...
2010. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!