Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kell minden kamasznak...

Miért kell minden kamasznak csúcskategóriás mobil pl galaxy s s2 iphone, ês egyáltalán miért vesznek nekik a szülôk?

Figyelt kérdés

Egyébként egy kamasznak elég olyan mobil amin 2számot hîvhat és kész anyu apu. Ilyenkor még úgysem mehet bulizni fiamnak ilyen van bár vehettem volna neki 2-3galaxy s2-t is de hülyeség.

Meg az összes okosteló is. Minek egyáltalán okostelefon a világnak ha rajtam múlna nem lenne.


2011. aug. 31. 17:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
nagyzás...
2011. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Azért kell nekik, amiért neked nem. Valaki ezt tartja feleslegesnek, míg más olyan dolgot, amit te nem.

Nem kell mindenknek egyformának lennie.

2011. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Akár hiszed akár nem nagyon hasznos dolog tud lenni ha tudod mi hogyan működik. Aki megveszi a gyerekének az megveszi, ez ellen úgysem tudsz mit csinálni. Én sem tartom túl értelmesnek hogy 13-14 éves gyerekek ilyenekkel a kezükben rohangáljanak de hát ha egyszer valaki megteheti és meg is teszi akkor ez van.
2011. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
Mert a szüleik azt hiszik, szeretetet pénzzel kell adni.
2011. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
15%

Egyetértek a kérdezővel, szerintem is felesleges dolog. Az összes funkciójára alkalmas a gép is. Csak azt érik el vele a szülők, hogy a gyerekük szó szerint naphosszat fog lógni a neten.

13/L

2011. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

nos...az s2 és társait én is túlzásnak tartom,DE nagyon is jó tud jönni egy okosteló

nekem speciel optimus me-m van ami egy középkategóriás telefon

mivel androidos ezért töltöttem rá szótár app-ot is és ez nagyban megkönnyíti az angol házim megírását(nem kell szótárazgatni)

ha valamit gyorsan megkel keresni internet->google és már meg is van

én pedig ellenzem azt hogy két számot tudjon hívni

miért is egy 14 évesnek nem lehetnek barátai? vagy,ha esetleg beteg eltudja kérni a házit?és elmondom neked,hogy én szoktam rajta telefonálni!!!nem csinálok több ezres számlát mert olyan havidíjas csomagban vagyok ahol 1800ft kell fizetni és ezt lebeszélhetem,sms-ezhetem és

netezhetem

am Te se vagy különb mert így is felvágtál,hogy te bizony már 2 s2 is vehettél volna..-.-"

2011. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

14 éves létemre nekem is iphone-om van. A saját pénzemből vettem amit én kerestem!! Szerintem nagyon hasznos dolog. Én pl. a telómon írom a naplómat is. Marketről töltöttem le fogyókúrás programot ami kiszámolja hogy mennyit kell fogynom és ahhoz mennyit kell mozognom és mit kell ennem. Én is töltöttem le szótárt, buszmenetrendet, moziműsort, gps-t és még egy csomó hasznos dolgot. Gépemet szinte már nem is használom csak ha házidogát kell írnom. Én nagyon szeretem e telefonom, már szinte nem is tudnék élni nélküle. Olyan mintha a tesóm lenne :D. Megértem hogy értelmetlennek találod de tényleg nem az.

14/L

2011. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Mert ha iskolás,akkor megirigyli másoktól.nekem is van mobilom.
2011. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Nokia c6-osom van és igenis hasznos, szótárnak is használom, fényképezni jól lehet vele, menetrendek, tehát minden, amit neten tudsz megnézni, csak épp menet közben, ami nem hátrány.

13L

2011. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%

"Miért is egy 14 évesnek nem lehetnek barátai? vagy,ha esetleg beteg eltudja kérni a házit?"


Az én tinikoromban nem volt még mobilunk, érettségi előtt egy évvel jöttek be a mi sulinkba az elsők (pedig nem vagyok kőkorszaki, 27 éves vagyok). Érdekes, el tudtam kérni a házit akkor is a barátaimtól, ha nem volt mobiljuk,mert akkor még meglátogatták egymást az emberek. Napközben meg egész nap együtt voltunk, a délután második felét és az estét pedig ki lehet bírni telefonálás nélkül is! Ezért nem kell többszáz ezres mobiltelefon. Egyáltalán nem támogatom én sem, a létezését sem, amíg a gyerek csak suliba és haza jár. Bulizni meg akkor járjon, ha elég nagy a telefonhoz is. Lehet gyöpösnek nevezni, de ez is a tökfölösleges dolgok egyike. És ez nem nézőpont kérdése. Egy könyv sosem lehet kevésbé értékes, mint egy telefon. Ezért ne a mobil-net legyen az első, hanem a papírszótár.

2011. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!