Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 15 éves lányom. Nem...

Van egy 15 éves lányom. Nem jár sehova, és most be akar kapcsolódni a helyi bandába csavarogni.10ig engedtem ki de ő tovább akar maradni. Hány orá lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 21:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
15 éves GYEREK!Őszintén mit keres a mai világba éjjel kint egy gyerek?!Ez a sok felelőtlen felnőtt!Aztán csodálkoztok h.a gyerekemet elrabolják felcsinálják stb.Komolyan nem igaz!Én max.9
2019. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

Felügyelet nélkül 10 ig lehet kint, innentől kezdve nincs miről beszèlni, szerintem. Engem sem engedtek tovább, ennyi idősen én is eddig engedem a fiamat, de ismerem a társaságot tudom milyen gyerekekkel van, esetleg ha a közelben “bandáznak” (ami a velünk pont szemben lévő játszóteret és parkot jelzi) akkor szoktam neki hagyni a fél 11-et, de ennél tovább nem vagyok hajlandó elengedni őt.


Cikinek érzi , tovább maradna ő is, de akkor is 15 éves.

2019. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%
Engem pontoztatok le, mert azt mondtam sötétedés. Az én gyerekem nem lesz bent a híradóban, hogy nem ért haza. Azok, akik este 11 kor nyugodtan alszanak, míg az épphogy általános iskolát végzett GYEREKük az utcákat járja sötétben, szégyelljék magukat! Leszrom, hogy a GYEREKnek ez ciki! Majd megköszöni 25évesen, hogy Mariskát verték és erőszakolták meg a bokorban és nem őt!
2019. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
67%
Miért ne? Simán, 15 éves, nyár van. ÉLvezni akarja a nyarat, nyári estéket. Ha tudja hogy hol van és kivel, nem jár haza részegen stb. akkor miért ne. Én 14 vagyok és anyukám kienged éjfélig, van amikor 2ig is.🤙
2019. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
Ejfelig
2019. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Ez leginkább környéktől függ. Én lányom pl. biztonságos kisvárosban éjjel egykor szokott legkésőbb hazajönni, mondjuk ő csak egy barátnőjével akit ismerek szokott sétálgatni és nem bandázni. Lányom és barátnője is jo tanulók, szófogadóak. Azt mindenkinek be kell ismernie hogy, a forró nyári napokon csak este lehet kimenni. 15 évesen már nem kisgyerek tud vigyázni magára, 3év múlva nagykorú. Ezt te tudod, hogy te mennyire bízol a lányodban, hogy nem csinál (akár a banda nyomására) hülyeségeket.
2019. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
szerintem itt sokan nincsenek tisztában a dolgokkal, nekem egy 15 és egy 17 éves fiam van. A nagyobbik este 10 előtt el se indul a haverjaival bulizni. a kisebbik is este 6-8 körül megy ki a barátaival bandázni. Én nem szabom meg nekik, hogy mikor jöjjenek haza, mindig mondom, hogy maradjanak addig,amíg jól érzik magukat, de normális állapotban jöjjenek meg és ne keveredjenek bele semmi balhéba. Szerencsére eddig nem volt gond velük.
2019. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"szerintem itt sokan nincsenek tisztában a dolgokkal"


A "dolgokat" a szülők határozzák meg. Ha egy gyerek éjfélkor indul el otthonról bulizni, az is a szülő döntése, mert megengedte neki. Jobb, ha te is tisztában vagy a felelősség kérdésével, amikor azt mondod, ez normális!

2019. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!