Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora ruha kell egy 3 éves...

Mekkora ruha kell egy 3 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Keresztlányomnak szeretnék venni ruhácskát, júniusban lesz 3 éves. Valami kis nyári rucira gondoltam.

Elméletileg 98-104-információim szerint, ez igaz?

Annyit tudok, hogy a 33 centis mellső hossz már rövid neki.

Akinek van türelme, írjon nekem pár adatot, amivel gazdálkodhatok:-)

(méret, mellhossz, ujjhossz, nadrághossz, derékbőség)

Köszönöm


2008. nov. 14. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akarod megvenni neki a nyári ruhát?

Egy három éves kislánynak kb. 98-as a mérete. Centit nem tudok írni.

2008. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne bonyolítsd vegyél neki 104-eset és akkor nem lősz mellé.Egy 4-6 éves gyereknek kell 110-116 -os méret,ezért gondolom a 104-es jó lesz neki két éven keresztül is.
2008. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, mert karácsonyra szeretnék ajándékot neki, de tudom, hogy most mindennel el van látva. Amúgy sincs ötletem, a család nem segít, hogy mire lenne szükségük. És arra gondoltam, hogy egy nyári ruci mindig aranyos, és abból még talán nincs neki 10 db...

De ha kapok jobb ötletet, szívesen fogadom:-)

(játéka, ruhája tömérdek van...)

2008. nov. 14. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a kislányt mit szeretne,keresztfiam is ennyi idős,kezébe adtam egy játékkatalogust,és megmutatta,közel 1 órás nézelődés után h mit szeretne...mert ugye mindent alaposan meg kell nézni:-))
2008. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
előző vaGYOK,104-ES MÉRET KELL EGY 3 ÉVESNEK
2008. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Vegyel neki biciklit szerintem, azert karacsonyra megsem lenne jo egy nyari ruci, de ha te igy gondolod!

De a meseskonyvekbol soha nem eleg, nalunk legalabbis nem. A gyerekek nagyon szeretik a meseket, csak legyen mindig aki olvas nekik!

2008. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

250 km-re laknak, a játékkatalógus megmutatása nem tökéletes:-)

És sajna nem nagyon olvasnak neki:-(

Nehéz eset vagyok, tudom:-)

De köszönök minden véleményt és javaslatot:-)

(biciklije nem tudom van-e, szeretné-e, a hintával megjártam, mert fél benne:-(

2008. nov. 14. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél olyan ruhát, ami ujjatlan. És ha veszel hozzá mondjuk egy body-t, meg harisnyát is, akkor most is tudja hordani.
2008. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mármint bent most is használhatja. Kint persze már hideg van így, de tavaszra is jó lesz.

Az előző voltam

2008. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Én is megerősíteném, hogy 104-es méretet vegyél, ha mindenképpen ruhát akarsz, de szerintem ez az a dolog, amivel nagyon mellé lehet lőni és a gyerkőc is inkább a játéknak örülne. Én tuti nem mernék venni nyári holmit.

Ha nem olvasnak neki, annál inkább mesekönyvet vegyél. Számtalan dolgot lehet venni a nagy áruházakban, Régió Jántéknagykereskedésekben, ha esetleg utóbbi van a közeledben. Baba, hullahopp karika, tüskés játék, kifestő, színes ceruzák, kosár palánk labdával, hangszerek, babaházak, bábok, kirakós játékok....végtelen a lehetőség:)

2008. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!