Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos kislánynak rendes...

15 hónapos kislánynak rendes melle van, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem kövér és azért, hanem a melle van megnőve.
2019. aug. 8. 12:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom láttál-e már strandon gyerekeket, de 8 év alatt senkinek sincs melle, ha nem kövér. Csak egy kis szúnyogcsípés a mellkasukon.

Szóval szerintem csak oda hízik.

2019. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézess rá orvossal.
2019. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2-es te beteg vagy. Nem 15 éves, 15 hónapos........... 15 évessel öszejönni se pedofilság 18 évesként, egyébként. Sőt én is ugyanúgy nézek ki alkatilag, mint 15 évesen, csak 2-3 kilóval nehezebben. DE ez nem jön ide. Rossz a kategória, gyerek!


Nem szúnyogcsípés, egyáltalán. Ezért is csodálkoztam...

2019. aug. 8. 12:32
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, és nézesd meg inkább. Létezik egy purbertás praecox nevű betegség, ami többek közt ilyen tünettel is jár.
2019. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem félrebeszélsz.
2019. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Létezik olyan, hogy az anyai hormonok hatására megduzzadnak a mellek, de ez inkább még szoptatott babákra jellemző. Mindenképpen vidd orvoshoz, mert hormonális probléma is állhat a háttérben, amit endokrinológussal kezeltetni kell.
2019. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

2es: jeletettelek.

Megérted a pedofilokat? Barom.

2019. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Sajnos nem....


Egyébként nem tudom orvoshoz vinni, a keresztanyja vagyok, azért itt kérdezem. Meg mert igaz, hogy 8 év alatt mindenki tök lapos.Egyébként még nem beszél, nem is gügyög, csak sír. Illetve felállni, menni sem tud, csak négykézláb. Viszont ezzel szerintem nincs elkésve, de ez a mell aggasztó. Már korábban is láttam, csak nem mertem szólni nekik. Nem túlzom el, nem D-s kosarakra kell gondolni, de az nem is kicsi cici, nem hurka.

2019. aug. 8. 12:43
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol hogy működik a védőnői szolgálat, de nálunk pld minden alkalommal ha státuszvizsgálatra megyünk le kell vetkőztetni a gyereket, lemérik a súlyát,hogy hány centi és a gyerekorvos megvizsgálja, ha épp van soron következő kötelező oltás akkor beadja.El nem hiszem, hogy egy pucér gyereken ne venné észre egy gyerekorvos, vagy egy védőnő ,hogy Jé ennek a kislánynak cicije van.
2019. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

hormonprobléma, amiről beszélni kell az orvossal. Lehet olyan élelmiszerektől is, amelyek nem kellően ellenőrzöttek ilyen irányban, egy ismerős családban volt erre példa.


Szerintem ha 15 hónapos és még csak négykézláb közlekedik kizárólag, akkor azért ebben az irányban is érdemes lenne lassan lépni,de a cicik a nagyobb probléma.

2019. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!